Nejbližší koncerty

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

27. 3. 2020, 15:00
Pasov, výstaviště

Veletrh tří zemí čili Dreiländermesse. Největší veletrh ve východním Bavorsku, přes 450 vystavovatelů, čeká se až 70.000 lidí. Na rozdíl od vpádu Pasovských z roku 1611 bude to tentokrát vpád veskrze přátelský.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Plány na léto

8. 6. 2013

Máte už plán na léto? Pokud ano, určitě se vám do něj vejde ještě pár koncertů. Podívejte se přehledně, kde se budeme vyskytovat. Připravili jsme pro vás mapu, pokud něco přibude, v cuku letu ji zaktualizujeme. Zde je: Bonsai č. 3 - Festivalová sezóna 2013.

 
Bonsai na vernisáži

5. 6. 2013

Vernisáž Inter Art v ProtivíněNa den všech možných i nemožných hlavně určitě hrozně zmoklých dětí jsme se vydali do Protivína zahrát na vernisáž Inter Art. Odvezli jsme si zážitek - viděli jsme obrazy, plastiky, modely hradů ze špejlí, kostru žirafy, hrocha, nosorožce, geparda a dalších živočichů, jejichž výčtem vás už nebudeme zatěžovat. Dále se nám podařilo vyměnit jedno demo cd za finanční obnos a druhé darovat organizátorům. Na oplátku se nám dostalo jedné fotky a hlavně i videa, které teď visí i na našem profilu na Facebooku. Pokud se na této síti necítíte ve své kůži, můžete si kliknutím sem video spustit na Youtube a podívat se, jak nám to zatím hraje ve třech. Za fotku, video, organizaci a pozvání děkujeme Pepínovi Balkovi. Pokud by vás zajímaly i vystavované věci, můžete si je prohlédnout přímo tady.

 
Zuzka ve Slavii + zrání zakrslé dřeviny

20. 5. 2013

phoca thumb_m_P1230768Proces zrání složitá je věc. Proto fotografie z březnového koncertu ve Slavii, kde nám exkluzivně zahostovala Zuzka Březinová, přinášíme v tomto téměř letním čase. K pokochání ZDE. Zráním prochází i naše trio: zvolna lovíme posily. Zdá se, že létem proletíme jako trio s občasným hostem něžného pohlaví. Až podzim listí probarví, věříme, že náš spolek rozmnožíme. Zvolna se rovněž rodí nové písně, v dílně máme něco z Perpignanu, něco z Marseille a něco z nemocnice. Zraje také naše druhá řadová deska: zvolna zanecháváme stopy ve studiu MKP Petra Michala, zvolna sháníme sponzory (případní zájemci, napište!), zvolna lákáme studiové hosty, zvolna plánujeme zimní křest. Zvolna - třemi písněmi - zahájíme letní sezonu 1. června v Protivíně. Zvolna děkujeme vám všem, kteří semotamo juknete, co že se v naší zakrslé dřevině zelená nového. Zvolna nám zachovejte svou zralou přízeň - my na oplátku slibujeme, že o sobě začneme dávat vědět trochu víc než zvolna.

PS: Za březnové foto děkujeme Pavlovi Kratochvílovi: www.fotokrata.cz

 
Lodní kuchař, zapomenutá Peťa a 45 retrominut

9. 4. 2013

Už jsme se konečně dostali k vyvěšení historicky první zápisu v historii Bonsaje č. 3 jako tria. Pokud si budete chtít počíst, jaké máme první pocity z naší "nové" sestavy, podívejte se do zápisníku, kam jsme právě přidali záznam o třech koncertech ve třech třetí sestavy Bonsaje číslo tři. Asi začala působit magie, trojek začíná nějak přibývat. Nicméně se nám urodily i další koncerty, to koukněte pro změnu do koncertů. A co hlavně: stále ještě dotáčíme desku, už je třeba donatočit jen některé věci, takže se postupně blížíme pomalu ale jistě k cíli. O dalším postupu budeme samozřejmě informovat.

 
Zuzka, Peťa, Jarreti a spol.

10. 3. 2013

2013-zuzka-peta-jarreti-a-spol tJarní noc venku poletovala, když jsme se nad ránem loučili po koncertě s Jarretem. Zuzka zpívala jak o život, Peťě to hrálo a slušelo tak, že někteří novináři MF Dnes jen fascinovaně hleděli, a Jarret prodal i kapelní příbory... Zasíláme DÍK všem, kteří si s námi střihli tak pěkný večírek... Již brzy přineseme podrobnou reportáž z posledních třech koncertů, jež jsme pokaždé odehráli v jiné sestavě:)

 
Velmi vzácný host: Zuzka

6.3. 2013

zuzkaMáme něco pro pamětníky. Naším zvláštním hostem na sobotním koncertě s Jarretem bude Zuzka Březinová. Naše první zpěvačka. Z dlouhých poutí sice není návratů, ale občas se stane Zázrak:) Tímto zároveň přejeme Zuzce k dnešním narozeninám, ať je její srdce stále šťastné...

 
«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»

Strana 18 z 44