Nejbližší koncerty

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

27. 3. 2020, 15:00
Pasov, výstaviště

Veletrh tří zemí čili Dreiländermesse. Největší veletrh ve východním Bavorsku, přes 450 vystavovatelů, čeká se až 70.000 lidí. Na rozdíl od vpádu Pasovských z roku 1611 bude to tentokrát vpád veskrze přátelský.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
2 polotučná = 1 plnotučné

2-polotucna-1-plnotucne t18. 2. 2013

Tak, přátelé, zveme na večírek polorozpadlých kapel. Z Jarretu odešel Mára Ottl, z nás je dočasně trio. Z dvou polotučných smícháme jedno plnotučné 9. března v českobudějovickém klubu Highway 61. Přijďte všichni, bude to patrně premiéra i derniéra zároveň:)

 
Nahrávání pokračuje

nahravani-pokracuje t31. 1. 2013

Ačkoli nyní slýcháme, že jsme vlastně neexistující soubor, pravda je jiná: ve studiu MKP (pod dohledem Petra Michala) natáčíme desku, což jsme činili i o víkendu, a jsme zhruba v půlce. Jako poradce jsme přizvali Karla Dřínka, který, ačkoli nás dobře zná, souhlasil:) Políčeno máme i na nové kapelní posily a 21. února máme první koncert bez Žížy s Tomem. Show must go on:) Podívejte na pár fotek.

 
Rozloučeno

21. 1. 2013

phoca_thumb_m_IMG_6256Hrálo se v pátek tak dobře a dlouho, že jsme skončili až v sobotu nad ránem. Rozlučka s Žížou a Tomem byla vpravdě důstojná, stejně jako konzumace na baru. Děkujeme velmi všem, kteří nás podpořili. Foto ZDE. Když Žíža na závěr zpívala, že "Každou chvíli máš jen jedenkrát," cítili jsme to asi všichni... Ale dosti nostalgie: o víkendu pokračujeme v natáčení desky a budeme se snažit silou vší, aby náš malý zakrslý stromek zapustil nové kořínky, z nichž vzejdou nové květy.

FOTO: Pavel Bouda

Ve fotoalbu přibyly ještě nějaké další fotky od Petra Zikmunda. Podívejte se třeba na Jirkovy neposlušné tenisky :-)

 

 
Konec? Začátek?

6. 1. 2013

tomzivanaNa každém konci je krásné to, že něco nového začíná, praví klasik Štěpánek v Básnících. Bonsai č.3 právě dopsala další kapitolu své existence. Po čtyřech letech se rozhodli pro jiné hudební a životní cesty Živana Stupková a Tomáš Široký. Prožili jsme toho s nimi více než hodně. A hlavně naši kapelní loď dovedli do nových a krásných vod a přístavů, za což jim patří obří DÍK. Budou nám scházet i všechny ty debaty o kulinaření, čaj maté nebo v autě pravidelně zapomínané zátky od piva. Loučení připadlo na pátek 18. ledna 2013, kdy si spolu zahrajeme naposledy. Stane se tak v sále českobudějovické hudební školy Yamaha. Začneme ve 20 hodin a přehrajeme vše, co umíme i něco z toho, co jsme nikdy neuměli. Přejeme Žíže s Tomem vše NEJ a těšíme se na vás, přijďte v počtech hojných.

Bonsai č.3 ale jede dál, zatím jako třítakt. Zvolna loví posily, zkouší nové písničky, natáčí desku a její malá zakrslá dřevina se zelená, i když je teď o pár lístků chudší. Zachovejte nám kousek přízně a my slibujeme, že vás zase brzo pozveme na skleničku s Napoleonem.

 
Točíme, natáčíme, nahráváme

12. 11. 2012

Ne ne. Nespíme podzimním ani jiným spánkem. Ani nás nezklátila spavá nemoc. Fakt NATÁČÍME DESKU. A máme pro vás důkaz místo slibů. Kasali jsme se, že budeme na podzim natáčet. Nekecali jsme. Hlavně o víkendech se postupně jeden po druhém, někdy i druhý po třetím a jindy zase všichni zavíráme postupně do osvědčeného studia MKP a Petr Michal, který o nás pečoval již při natáčení našeho Demáče 2010, se nás snaží motivovat, abychom všechno zahráli lépe, než umíme. Zatím se mu to daří. Kdy bude hotovo, nevíme. Určitě se nějaké plnohodnotné informace časem dočkáte. Zatím se pokochejte pohledem do zákulisí v sekci fotky.

 
Voňavé pole

8. 10. 2012

Jedeme si takhle do Slavonic. Z kazeťáku zrovna zpívá Hanka Ulrychů: vyjdi do polí a chvíli seď a poslouchej, co zpívá ti zvon. Tak jsme poslechli. Pole vonělo. Auto po pár minutách taktéž. Přesně jak v písni Javorů: bylo to prosté a blízké.

 

DSC_0221_t DSC_0222_t DSC_0223_t

 

 
«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»

Strana 19 z 44