Nejbližší koncerty

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

27. 3. 2020, 15:00
Pasov, výstaviště

Veletrh tří zemí čili Dreiländermesse. Největší veletrh ve východním Bavorsku, přes 450 vystavovatelů, čeká se až 70.000 lidí. Na rozdíl od vpádu Pasovských z roku 1611 bude to tentokrát vpád veskrze přátelský.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
První obrázky z Otakar arény

20. 9. 2012

Otakar arénaMáme pro vás hned několik novinek najednou. Předně přinášíme první obrázky z našeho tradičního hraní na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích od Rudy Hojara. Koukněte sem a kochejte se krásou Otakar arény. Pokud byste se chtěli vrátit do minulosti a podívat se, jak nám to šlo na náměstí minulý rok, zkuste zabrousit na Youtube, tam nás najdete jak obrazem, tak zvukem.

Co se týče nějakých novějších videí, na Folkovém chvojení jsme se taky dostali kameramanům do hledáčku, a tak vám můžeme, opět na Youtube, nabídnout nefalšovanou Bonsai č. 3 o třech členech.

Navíc můžete vidět nevídané - skupinu, s pracovním názvem Passage č. 3 nebo Bonsai Passage. Chtěli byste vědět, co to znamená? Stačí kliknout sem a poslouchat. Napovíme jen: Díky moc, Madlo, bylo to super!

 
Tričko v zemi, kde vychází slunce

12. 9. 2012

Přišla nám fotka.

Lucie_t

Kapelní tričko se podívalo v létě do Japonska. Dle snímku se zdá, že mu tam bylo dobře. Jsme zvědavi, odkud k nám tričko dorazí příště. Kdo překoná Lucii???

 
Víkend v bodech a obrazem

15. 8. 2012

OBRAZ z Telče najdete ZDE.

Kamenice nad Lipou

- Jiřík jel opět na kole a opět tam dorazil mnohem dříve než motorizovaná posádka, neztratil se a ještě měl čas lelkovat
- zbytek kapely cestou autem během objížďky projížděl přes Košice, Betlém a Včelničku
- výlet nám zpříjemnilo několik kombajnů, traktorů a jedno cosi obludně velkého, co ani nešlo objet
- na nádvoří jsme zahráli skoro celý repertoár a místy to bylo poučné opakování
- publikum si vytleskalo přídavek, dali jsme rovnou dva, aby si to pro příště rozmyslelo
- zatímco se zbytek kapely vracel do Budějovic, Jiřík na kole pokračoval směr Telč
- jeho statistiky z kolocesty do Telče: 2 objížďky, 2x špatně ve tmě odbočeno, snědeny všechny zásoby, v půl dvanácté v Telči večeře (2 nožičky párků, 1 jelení klobása, 1 kofola)
- autocestu zpátky zpestřila houbová pomazánka a zasvěcená kulinářská debata

Prázdniny v Telči
- Tomova máma přivezla luxusní štrůdl
- v první řadě nás při koncertě podporovaly Anička a Ondráš v kapelních tričkách - pěkný pohled
- Kocouří scéna se hodně zaplnila. Nejdřív s námi zpívalo levé křídlo, později i pravé - pěkný pohled
- po koncertě šly naše desky na dračku, takže asi dobrý:) – pěkný pohled
- Jiřík po koncertě vysvětloval jednomu z diváků, jaké že to hraje v Jantarových komnatách akordy a vůbec si na ně nemohl vzpomenout, takže musel vyndat kytaru a píseň si celou přehrát. Je jich tam pět…
- kytarová sekce reprezentovala až do sobotní šesté hodiny ranní v podloubí před dveřmi klubu důchodců
- chlapci projevili obchodní talent: vyměnili jednu orezlou strunu G za dvě dobře chlazená piva
- postupně převzali otěže jamm sessionu, který vyvrcholil sólem na cello v podání Bárnyho kolem 5. hodiny ranní
- Jiřík střídavě ztrácel a nacházel svůj slamák (celkem 2x) a při každé vhodné příležitosti jste ho mohli vidět u stánku s klobásami a jinými uzeninami
- pobyt skončil výstupem na rozhledu Oslednice

A na závěr citujeme ze vzkazu na webu Prázdnin v Telči:

„Ahoooj milej Medvěde. Sice folkaři nejsme, přesto se každej rok do Telče v době prázdnin rádi zajedem podívat na tu krásnou atmosféru i nějakej ten koncertík. Děkuji, že aktuálně opakovaně zvete písničkáře jako např. Jarret, Bonsai č. 3, Redl atd. Prostě Medvěde DÍKY za další Prázdniny..."
Horác Boža Landa, Jihlava

 
 
Směr nádvoří a náměstí
8. 8. 2012

Pomalu nám končí závodní dovolená. Jen letmo tušíme, čím se kdo z kapely zaobírá. Někdo byl viděn na Době ledové 4, jiný v kánoi na Lužnici, kytaristé se na sebe zase dívali dost překvapeně, když se potkali v Telči před koncertem Jarretu... Jisté je, že v pátek 10. srpna zahájíme srpnové miniturné Směr nádvoří a náměstí. Začneme na zámku v Kamenici, pokračujeme na Prázdninách v Telči, další víkend se vrátíme na Landštejn a celé turné vyvrcholí na rynku budějovickém. Někteří pilně cvičí po hospodách, jiní na horách, každopádně je těšení na naší straně nemalé. Tak se přijďte podívat, jak nám dovolená svědčila:)
 
Vítěz kvízu

10. 7. 2012

Máme vítěze našeho hudebního kvízu. Jako první napsal do Vzkazovníku Pavel, který správně poznal, že zmíněná píseň, s níž nyní finišujeme, má název Křížový cesty. Vítězi i druhé správné odpovědkyni Zdence blahoželáme. A Pavel nechť nám napíše, na který koncert by si za odměnu přál lupen zdarma:)

 
Porta v obrazech

5. 7. 2012

phoca_thumb_l_porta_11Posíláme dík Žďuchovi z fanklubu v Uherském Hradišti, který nás nafotil na Portě v Řevnicích. V lesním a zcela zaplněném amfíku jsme soutěžili v pátek, na hřišti pak v sobotu kapelník s Jiříkem vytvořili duo. Na Portě bylo náramně, tak si ji s námi projděte alespoň takto.

 
«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»

Strana 20 z 44