Nejbližší koncerty

8. 11. 2020, 17:00,
Vodňany, fara

Koncert na vodňanské faře, kde působí úžasný kněz Josef Prokeš. Těšíme se velmi a je nám velkou ctí, že to bude vůbec první koncert na tomto místě.

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Telč obrazem

1.11.2009

Takhle nás nasnímal Wojta Kolář v Telči. Viz Fotky.

Město šťastých lásek, na scéně kocouří.

 
Vlna za vlnou mezi bary a haciendami

21.10.2009

Zkouška před Zpíváním nežárčímČíslo 3 žije. Ač se to tak dle mrtva na stránkách někomu jeviti nemusí. Někteří sepisují závěrečné práce, jiní chodí po barech s obchodní inspekcí, další po prohlídkách bytů a haciend. Jiřík objevil ducha Erasma a paří s francouzskými musiciens, kteří jsou „un peu fou“. Při tom všem se v domovině zbylá čtveřice pilně připravuje na kvartetí premiéru v Ántré. Zrovna na dnešní zkoušce se naše nová kytaristka činila, když předtím valila vlnu za vlnou. Po víkendu snad zase o něco nabobtná Zápisník, možná i nějaký ten džejpeg. Léto, které patrně odplulo s prvním sněhem, si můžete prohlédout na přiloženém obrázku, který zachycuje, jak pečlivě jsme zkoušeli před Zpíváním nad Nežárkou. Kdeže mejdany u Hausrů jsou... PS: Uhádnete, co je to s námi na obrázku za malou slečnu? Tipy pište do Vzkazů:) Další FOTKY TADY.

 
901 kilometrů v 25 obrazech

7.10.2009

Fotky z našeho putování mezi BU, Bechyní a Piešťanami již visí. Spatříte Žofku, Bárnyho i jeden netradiční seznam písní. Pěkné pokoukání.

 
901 kilometrů v 7 odstavcích
4.10.2009
Stručý popis toho, co vše můžete prožít během 901 kilometru na ose BU - Bechyně - Pieštany, ZDE. Foto dodáme, jakmile překonáme technické trable na kanále Jihočesko - Perpignan.
 
Le péro, čtyřtakt a indiánská svatba

28.9.2009

 

Dle dlouhé odmlky zdáti by se mohlo, že nás kolí podzimní únava. Pouhé mámení! Jiřík si již 15. dnem válí šunky na Erasmu v Perpignanu. Zatím jsme se o něm dočetli například to, že mu zachutnal cidre, že si pěkně zabékal s jakýmisi děvčaty z Olomouce a absolvoval své první "le péro", kteréžto slovo značí v češtině kalbu. Než se do rodné hroudy navrátí, přepneme se do nouzového režimu a pokusíme se hráti coby kvartet. Prvně jsme to zkusili tuto sobotu na jedné prima svatbě. Brali se naši kamarádi Brepta a Šedák, na mystickém vrchu Klimentek vprostřed chřibských lesů. Pět obřadních písní jsme zvládli důstojně, stejně jako následnou produkci během hostiny (viz Žíža na fotce). U indiánského ohně hrdě třímal kapelní prapor kapelník, který vydržel hrát až do kuropění a potvrdil pověst pravící, že bonsajní kytaristé hrají na mejdanech i ze spaní. Tímto děkujeme všem Indiánům za péči, Grizzlymu za Nechvalín ročník 2008 a jedné milé + krásné Indiánce za procítěný zpěv Zázraků. Během října hodláme předělat repertoár na čtyřtaktní pohon. Přidáme pár fotek ze srpna i září a sepíšeme ještě pár letních zážitků. Zatím jeden slogan, který jsme si přivezli z Piešťan: Není dôležité vstať, ale zobudiť sa.
 
Začínáme opět zapisovat zážitky

9.9.2009

Ani tomu už asi nevěříte, ale novinářskou terminologií řečeno: "Reportáž z Telče je na světě." Počtěte si... zatím bez fotek, aby nerušily vaše vjemy psané řeči. Až si to dostatečně pročtete, tak fotky přidáme...takže klik sem a už jste tam.

 
«ZačátekPředchozí4142434445464748DalšíKonec»

Strana 41 z 48