Nejbližší koncerty

4. 12. 2021, 15:00,
Hluboká nad Vltavou, náměstí

Akce Andělská Hluboká. Na náměstí čertovská dílna pro děti, fotokoutek, kromě nás i kapely Hudební kroužek a Globus. Od 14:00 do 16:00 mimořádně otevřený kostel. Na Ohradě akce Čerti v zoo.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Fonetika a zpěvy betlémské 1943

3. 12. 2009

Jiřík na kalbě Přinášíme pár žhavých novinek z Perpignanu: Jiřík se hodlá do města rodného na chvíli vrátit 20. prosince. Pročež ho pak pro sichr zavřeme do studia, aby z toho něco měl. Zrovna zítra ho čeká hodina korektivní fonetiky. Projevil rovněž nadšení, že píseň Rituál emigrovala z D dur do C dur. Jemu prý teď déčkové stupnice obzvláště jdou. Jinak se zodpovědně připravujeme na Solnici 12. 12., k čemuž jsme z hlubin knihovny původně ústecké na světlo vynesli Zpěvy betlémské, L.P. 1943. Harmonisoval Jan Seidel.

 
DEMO na to

21.11. 2009

Slova Jany Jananasí, citovaná v titulku, nabrala pro nás konkrétních kontur. Po prosincových svátcích zapomnění zalezeme do posledního patra jednoho budějovického domu, do uší pustíme click a pod dohledem zkušeného zvukůošetřovatele Petra Michala pokusíme se zanést pár našich piesonek do mixpultu a následně do drážek kulatého kotoučku. Thomas dokonce slíbil, že do studia obstará si nástroj exkluzivní. Prostě: deme na demo.

 
Ántré s Božským Kájou

5.11.2009

Jen bleskově k Ántré: po okružní jízdě mlhami Novohradských hor jsme Krumlova dosáhli kolem sedmé. Rozehrání se ukončil Dušan, když rozevlátě vstoupil a usedl. Premiéra kvarteta je za námi, kopa aranžérské práce a mlácení masařek před námi. To hlavní napsali však již Šantré na svém webu: "Zvučil nás opět Božský Kája, takže jsme opět byli na vrcholu blaha. Ale příště ať je vás alespoň dvakrát tolik!!!"

 
Pozdrav z Francie

4.11.2009

Jak už tady kdosi oznámil, Bonsai žije. Pořád se zalejvá a zalejvá. Dovolím si taky přidat jeden kropáč ze zahraničí. Počtěte si o tom, jaký byl poslední koncert před Jirkovým úprkem do Francie. ZDE nebo v našem zápisníku.

 
Telč obrazem

1.11.2009

Takhle nás nasnímal Wojta Kolář v Telči. Viz Fotky.

Město šťastých lásek, na scéně kocouří.

 
Vlna za vlnou mezi bary a haciendami

21.10.2009

Zkouška před Zpíváním nežárčímČíslo 3 žije. Ač se to tak dle mrtva na stránkách někomu jeviti nemusí. Někteří sepisují závěrečné práce, jiní chodí po barech s obchodní inspekcí, další po prohlídkách bytů a haciend. Jiřík objevil ducha Erasma a paří s francouzskými musiciens, kteří jsou „un peu fou“. Při tom všem se v domovině zbylá čtveřice pilně připravuje na kvartetí premiéru v Ántré. Zrovna na dnešní zkoušce se naše nová kytaristka činila, když předtím valila vlnu za vlnou. Po víkendu snad zase o něco nabobtná Zápisník, možná i nějaký ten džejpeg. Léto, které patrně odplulo s prvním sněhem, si můžete prohlédout na přiloženém obrázku, který zachycuje, jak pečlivě jsme zkoušeli před Zpíváním nad Nežárkou. Kdeže mejdany u Hausrů jsou... PS: Uhádnete, co je to s námi na obrázku za malou slečnu? Tipy pište do Vzkazů:) Další FOTKY TADY.

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 43 z 50