Nejbližší koncerty

8. 11. 2020, 17:00,
Vodňany, fara

Koncert na vodňanské faře, kde působí úžasný kněz Josef Prokeš. Těšíme se velmi a je nám velkou ctí, že to bude vůbec první koncert na tomto místě.

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Když zabloudíte nad Nechybou

Dětské moderní divadlo9.7.2009

Jestlipak víte, kdo se v neděli ujal Bárnyho Aničky? Zajímá vás, kdo na Živanu vybafl z křoví? Kolik lidí se vměstná do jedné fábie? Jaký čaj vaří Robot? Hraní na Kozím Hrádku a následný večírek vám přiblíží naše nová rubrika Zápisník. Račte okem popatřiti... Fotky jsou ve Fotkách. A pokud chcete mít kompletní, neřku-li detailní přehled, tak kouknětě ještě sem.

 
Na Hrádek s filharmonikem

30.6.2009

Nedělní recitál na hrádku Kozím bude vskutku originál. Peťula zítra nabírá směr Švédsko. A Jiřík se vzpamatovává z návštěvy špitálu. Thomas se tři dny příští zašije na jakousi záhadnou chalupu bez signálu, v neděli odpoledne si ještě střihne hraní na otáčku. Kapelník za pár hodin zmizí do Náměště na Hané, ale ten slíbil, že se na věrozvěsty vrátí. Aspoň za naši multihudebnici jsme sehnali důstojný záskok: cellistu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Zkouška bude jedna, na chalupě ve Vlksicích a pravděpodobně mluvená, anžto mistr filharmonik zastává názor Kdo cvičí, nástroj ničí. Takže ve čtyřech a budeme doufat, že Živanu nepokouše na táboře uprostřed Novohradek nějaké nakažené Ixodes ricinus. V sobotu na Okolo Třeboně se však zhostila inspice bravurně a onen den s tlupou folkových floutků vydal za několik parazitů:)

PS: Fotky z Folkoláčku visí ZDE.

 
O kočce v baťohu, jedné křižovatce a žluté felicii

22.6.2009

Víte, kolik jezdí po českých silnicích žlutých felicií? Víte, která píseň se nelíbí ročnímu synovi naší kamarádky Kristýnky? Víte, co to je pivo s opiátem? Ne? Tak mrkněte SEM. Najdete přibližný popis naší uherskohradišťské anabáze. Naši milí Jihomoravané, děkujeme a to velmi...

 
Zpráva z koncertu a správa soutěže

17.6.2009

Pokud jste nebyli včera v Praze (tedy na jednom konkrétním místě), tak tady si můžete přečíst zkrácený zápis toho, co se na tom místě odehrálo. A nebo si přečíst to, co o tom napsalo Šantré tady.
A ještě malá poznámka k soutěži...abyste měli větší motivaci k tomu zahřívat své mozkové závity na více než bežnou pracovní teplotu, tak zvyšujeme cenu! K cd přidáváme ještě pusu od jedné z dívek z našeho ansámblu. (Nejsem si jistý, zda o tom už ví...) O tom, jak více motivovat dámy, stále ještě přemýšlíme...

 
Týden před Práglem. Soutěž!

9.6.2009
Naše multihudebnicePo dvou letech a třech měsících se vracíme do hlavy království. Hostí nás 16. juna Šantré, tři chlapci, jimž Inka vládne. Přípravy pojali jsme pilně, takže se může stát, že v Ryběnaruby uvidíte, jak Peťa hraje naráz na cello a bongo. Inu, roste nám z ní zdatná multihudebnice. Jen si to vezměte: cello, dřívka, altová flétna, zvonek a djembe. Nemluvě o hraní na otvírák a láhev od vína. Posledně dokonce zapojila do aranžmá dvě kladívka.

SOUTĚŽ
Abyste neřekli, že jsme málo multimediální, když máme tu multihudebnici, ZDE najdete Tak trochu jinou Historku. Nazpívala jedna nejmenovaná jihočeská skupina. Kdo nám jako první napíše do Vzkazů její jméno, vyhrává naše dvojdemo...

 
Zpravení o hradecké anabázi v Pavučině

26.5.2009

Na koncertě v Hradci Králové, kam jsme doráželi napůl z Plzně (po zkouškách a po práci) a napůl z Budějovic jsme se s Pavučinou tentokráte opravdu seznámili a pěkně zahráli. Račte si přečíst pavoučí zápis a podívat se na fotky.

 
«ZačátekPředchozí4142434445464748DalšíKonec»

Strana 43 z 48