Nejbližší koncerty

16. 11. 2021, 19:00,
České Budějovice, Bar Véčko

Společný koncert s kapelou LIBA a spol. Možná dojde i k propojení obou kapel, sejšn lze očekávat. Koncert bude v místě, kde sídlila Vídeňská kavárna (Hroznová 8), kam leckdo z kapely chodíval rád na dortíček a kávu.

 

25. 11. 2021, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Třikrát přeložený koncert v centru, kde jsme prvně hráli v listopadu 2017. Basákovi tehdy praskla struna na kontrabasu, ve foyer měli Eiffelovku s nápisem "Vašek" na špici. Tak jsme v očekávání, co nás čeká tentokrát.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Le péro, čtyřtakt a indiánská svatba

28.9.2009

 

Dle dlouhé odmlky zdáti by se mohlo, že nás kolí podzimní únava. Pouhé mámení! Jiřík si již 15. dnem válí šunky na Erasmu v Perpignanu. Zatím jsme se o něm dočetli například to, že mu zachutnal cidre, že si pěkně zabékal s jakýmisi děvčaty z Olomouce a absolvoval své první "le péro", kteréžto slovo značí v češtině kalbu. Než se do rodné hroudy navrátí, přepneme se do nouzového režimu a pokusíme se hráti coby kvartet. Prvně jsme to zkusili tuto sobotu na jedné prima svatbě. Brali se naši kamarádi Brepta a Šedák, na mystickém vrchu Klimentek vprostřed chřibských lesů. Pět obřadních písní jsme zvládli důstojně, stejně jako následnou produkci během hostiny (viz Žíža na fotce). U indiánského ohně hrdě třímal kapelní prapor kapelník, který vydržel hrát až do kuropění a potvrdil pověst pravící, že bonsajní kytaristé hrají na mejdanech i ze spaní. Tímto děkujeme všem Indiánům za péči, Grizzlymu za Nechvalín ročník 2008 a jedné milé + krásné Indiánce za procítěný zpěv Zázraků. Během října hodláme předělat repertoár na čtyřtaktní pohon. Přidáme pár fotek ze srpna i září a sepíšeme ještě pár letních zážitků. Zatím jeden slogan, který jsme si přivezli z Piešťan: Není dôležité vstať, ale zobudiť sa.
 
Začínáme opět zapisovat zážitky

9.9.2009

Ani tomu už asi nevěříte, ale novinářskou terminologií řečeno: "Reportáž z Telče je na světě." Počtěte si... zatím bez fotek, aby nerušily vaše vjemy psané řeči. Až si to dostatečně pročtete, tak fotky přidáme...takže klik sem a už jste tam.

 
Někdo se fláká, někdo pracuje

4.9.2009

Na sklonku prázdnin se nám jaksi zaprášily stránky... Může za to několik faktorů.  Ti z kapely, co už regulérně pracují musí stále pracovat a pracovat, ti, co mají prázdniny se musejí stále ještě flákat, aby dostáli svým studentským povinnostem, takže stránky zahálí neboť je nemá kdo oprašovat. Kapela ovšem nezahálí... Po výpravách do Boršova, Bechyně a Piešťan nám zbylo několik věcných i duchovních vzpomínek. Až doznáme, že nadešel čas si na ně vzpomenout a vtisknout je do paměti počítače, snad si budeme ještě všechny pamatovat. Teď jen prozradím, že něco bylo náročné (cesta do země, kde hromy divo bijů; celonoční hraní v Boršově), něco bylo k popukání (zkouška dohromady s oslavou narozenin) a něco prostě jen tak bylo... Těšte se, my se taky těšíme:-)

 
Po probdělém víkendu...

17.8.2009

Vážení, už se Vám někdy stalo, že jste dva po sobě jdoucí večery a noci nepocítili únavu a touhu spát? To se určitě nestává často:-) Avšak nyní k důležitějším věcem. Do zápisníku jsme zapsali naše zážitky milé i nemilé z hraní v Náměšti a v Písku. Hleďte a stačte se divit.

 
Zmámeni Telčí

10.8.2009

Lapila nás a zmámila. V okamžení. Jako pokaždé. Tři dny a dvě noci jsme se Telčí prohráli, prozpívali, propili, prosmáli i prosmutněli. Až se vrátíme aspoň jednou nohou na zem, zkusíme to sepsat. Zatím si v Zápisníku můžete počíst, jak nám bylo na Růži a Rožmberku. A ve Fotkách pohledět.

 
Touláme se létem

27.7.2009

Poněkud nestíháme. Někteří jsou ve skalách Prachovských, jiným po návratu z Otavy ještě ani neoschlo tropiko. A jelikož se pokoušíme létat létem, co jen možme, ze stránek se stává slaměná vdova. Telegraficky k Náměšti a Písku: v kapli se naším 6. členem stal Kája Dřínek a Mauglí málem zpíval Peťule u nohou, v Písku Jiřík vystřídal dvě kytary a Živana zazpívala jistou pasáž Jemných poloh tak, že chlapce zamrazilo. Díky za moc milé ohlasy po hraních i ve Vzkazovníku. Až se navrátíme z letních toulek, doplníme drby do Zápisníku atp. Tak zatím hodně pus.

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 44 z 50