Nejbližší koncerty

16. 11. 2021, 19:00,
České Budějovice, Bar Véčko

Společný koncert s kapelou LIBA a spol. Možná dojde i k propojení obou kapel, sejšn lze očekávat. Koncert bude v místě, kde sídlila Vídeňská kavárna (Hroznová 8), kam leckdo z kapely chodíval rád na dortíček a kávu.

 

25. 11. 2021, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Třikrát přeložený koncert v centru, kde jsme prvně hráli v listopadu 2017. Basákovi tehdy praskla struna na kontrabasu, ve foyer měli Eiffelovku s nápisem "Vašek" na špici. Tak jsme v očekávání, co nás čeká tentokrát.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Opravdu čerstvá aktualita

Epy de auto23.7.2009

Pokud jste někdy uvažovali, jestli přísloví "Neříkej hop dokud jsi nepřeskočil" má něco do sebe, tak vězte, že si pravdivost těchto slov kapela vyzkoušela na vlastní kůži. A není tomu ani hodinu a půl. Kdo by si pomyslel, že se nám podaří podobná věc jako včera Epy de Myi...očekávejte podrobnější informace za pár dnů.

Jinak jukněte svým ctěným okem na fotky z Folkové růže a Rožmberka..jak jsme již oznámili, zápis ladíme..

 
Dospíme, sepíšeme
19.7.2009
Milé, krásné, moudří a vážení. Jen, co dospíme prohrané večery a noci z tohoto víkendu, pokusíme se silami společnými zachytit posledních do morku prožitých 72 hodin v Zápisníku. Zatím jen díky za vše. Díky veliké. A zvláštní ocenění získávají třeboňský a mitchovský fanklub.
 
Když zabloudíte nad Nechybou

Dětské moderní divadlo9.7.2009

Jestlipak víte, kdo se v neděli ujal Bárnyho Aničky? Zajímá vás, kdo na Živanu vybafl z křoví? Kolik lidí se vměstná do jedné fábie? Jaký čaj vaří Robot? Hraní na Kozím Hrádku a následný večírek vám přiblíží naše nová rubrika Zápisník. Račte okem popatřiti... Fotky jsou ve Fotkách. A pokud chcete mít kompletní, neřku-li detailní přehled, tak kouknětě ještě sem.

 
Na Hrádek s filharmonikem

30.6.2009

Nedělní recitál na hrádku Kozím bude vskutku originál. Peťula zítra nabírá směr Švédsko. A Jiřík se vzpamatovává z návštěvy špitálu. Thomas se tři dny příští zašije na jakousi záhadnou chalupu bez signálu, v neděli odpoledne si ještě střihne hraní na otáčku. Kapelník za pár hodin zmizí do Náměště na Hané, ale ten slíbil, že se na věrozvěsty vrátí. Aspoň za naši multihudebnici jsme sehnali důstojný záskok: cellistu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Zkouška bude jedna, na chalupě ve Vlksicích a pravděpodobně mluvená, anžto mistr filharmonik zastává názor Kdo cvičí, nástroj ničí. Takže ve čtyřech a budeme doufat, že Živanu nepokouše na táboře uprostřed Novohradek nějaké nakažené Ixodes ricinus. V sobotu na Okolo Třeboně se však zhostila inspice bravurně a onen den s tlupou folkových floutků vydal za několik parazitů:)

PS: Fotky z Folkoláčku visí ZDE.

 
O kočce v baťohu, jedné křižovatce a žluté felicii

22.6.2009

Víte, kolik jezdí po českých silnicích žlutých felicií? Víte, která píseň se nelíbí ročnímu synovi naší kamarádky Kristýnky? Víte, co to je pivo s opiátem? Ne? Tak mrkněte SEM. Najdete přibližný popis naší uherskohradišťské anabáze. Naši milí Jihomoravané, děkujeme a to velmi...

 
Zpráva z koncertu a správa soutěže

17.6.2009

Pokud jste nebyli včera v Praze (tedy na jednom konkrétním místě), tak tady si můžete přečíst zkrácený zápis toho, co se na tom místě odehrálo. A nebo si přečíst to, co o tom napsalo Šantré tady.
A ještě malá poznámka k soutěži...abyste měli větší motivaci k tomu zahřívat své mozkové závity na více než bežnou pracovní teplotu, tak zvyšujeme cenu! K cd přidáváme ještě pusu od jedné z dívek z našeho ansámblu. (Nejsem si jistý, zda o tom už ví...) O tom, jak více motivovat dámy, stále ještě přemýšlíme...

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 45 z 50