leto2017

Nejbližší koncerty

9. 7. 2017, 10.00
Borovany, Borůvkobraní

Koncert na akci Borůvkobraní, kam jezdí tisíce milovníků borůvek. Soutěž o nejzdatnějšího jedlíka knedlíků, borůvkové hody, hod borůvkou na cíl a spousta další zábavy. Zahrajeme plnotučný koncert na začátku nedělního programu v zámecké zahradě.

 

12. 7. 2017, 20.00
Horní Planá, park

Samostatný koncert ve městě medvěda s rožmberskou růží v tlapách, v rodišti spisovatele Adalberta Stiftera, jen pár metrů od Lipna.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Pěkně vervně

23. 8. 2013

Maminka jednoho z bonsajistů včera večer prohlásila, že jsme na budějovickém náměstí hráli s vervou. To prý říkávala jen o svých oblíbených Poutnících. Je to pro nás velká pocta a přiznáváme: bylo to pěkně vervné. Posíláme vám všem jedno velké Merci:) PS: V době brzké zde najdete fotografický průlet kapelním létem, připravujeme velkou bonsajní obrazárnu.

 
První letní střepiny

9. 7. 2013

Těšení na Folkovou růži roste, tak alespoň pár střepin z posledních hraní v červnu:

 • do Písku zamířila Bonsai v unikátním složení, Peťa, pan kapelník a Zuzka Březinová
 • mluvená zkouška nad kávou a vínem
 • přišel i pamětník staré Bonsaie, zpíval a potěšil
 • model Dvě krásky a netvor v Písku překvapivě zabodoval, krabička s deskami se domů vezla prázdná
 • na cenu Fanynka roku získává nominaci dáma, která žije v Německu a na Dotkni se Písku přijela jen kvůli nám
 • na cenu Počin roku získává nominaci Zuzka Březinová, že to v Písku dala se ctí a nadhledem
 • poznámka pod čarou: NEPRŠELO, svítilo slunce - pro Bonsai v Písku věc téměř nevídaná!
phoca thumb_m_prvni-letni-strepiny-02 phoca thumb_m_prvni-letni-strepiny-01

 

 • hlavní dojem z Putování za písničkou v Červené Vodě: nechce se nám domů
 • festival vprostřed lesů a na kopci s rozhlednou, toť trampa sladký sen
 • zkouška proběhla v lese, někteří seděli na pařezu, jiní měli smůlu (ve futrálu)
 • v zákulisí domácí koláče (milí pořadatelé, díky, mňam!)
 • na pódiu praskaly struny a měnily se texty, byl to adrenalin
 • největší adrenalin prožila Andrea, která s námi hostovala, a kapelník začal suverénně hrát Historku v jiné tónině
 • poznámka pod čarou: pokus o opití některých jedinců nebyl dotažen do úspěšného konce

FOTO: David Švestka

 
Plány na léto

8. 6. 2013

Máte už plán na léto? Pokud ano, určitě se vám do něj vejde ještě pár koncertů. Podívejte se přehledně, kde se budeme vyskytovat. Připravili jsme pro vás mapu, pokud něco přibude, v cuku letu ji zaktualizujeme. Zde je: Bonsai č. 3 - Festivalová sezóna 2013.

 
Bonsai na vernisáži

5. 6. 2013

Vernisáž Inter Art v ProtivíněNa den všech možných i nemožných hlavně určitě hrozně zmoklých dětí jsme se vydali do Protivína zahrát na vernisáž Inter Art. Odvezli jsme si zážitek - viděli jsme obrazy, plastiky, modely hradů ze špejlí, kostru žirafy, hrocha, nosorožce, geparda a dalších živočichů, jejichž výčtem vás už nebudeme zatěžovat. Dále se nám podařilo vyměnit jedno demo cd za finanční obnos a druhé darovat organizátorům. Na oplátku se nám dostalo jedné fotky a hlavně i videa, které teď visí i na našem profilu na Facebooku. Pokud se na této síti necítíte ve své kůži, můžete si kliknutím sem video spustit na Youtube a podívat se, jak nám to zatím hraje ve třech. Za fotku, video, organizaci a pozvání děkujeme Pepínovi Balkovi. Pokud by vás zajímaly i vystavované věci, můžete si je prohlédnout přímo tady.

 
Zuzka ve Slavii + zrání zakrslé dřeviny

20. 5. 2013

phoca thumb_m_P1230768Proces zrání složitá je věc. Proto fotografie z březnového koncertu ve Slavii, kde nám exkluzivně zahostovala Zuzka Březinová, přinášíme v tomto téměř letním čase. K pokochání ZDE. Zráním prochází i naše trio: zvolna lovíme posily. Zdá se, že létem proletíme jako trio s občasným hostem něžného pohlaví. Až podzim listí probarví, věříme, že náš spolek rozmnožíme. Zvolna se rovněž rodí nové písně, v dílně máme něco z Perpignanu, něco z Marseille a něco z nemocnice. Zraje také naše druhá řadová deska: zvolna zanecháváme stopy ve studiu MKP Petra Michala, zvolna sháníme sponzory (případní zájemci, napište!), zvolna lákáme studiové hosty, zvolna plánujeme zimní křest. Zvolna - třemi písněmi - zahájíme letní sezonu 1. června v Protivíně. Zvolna děkujeme vám všem, kteří semotamo juknete, co že se v naší zakrslé dřevině zelená nového. Zvolna nám zachovejte svou zralou přízeň - my na oplátku slibujeme, že o sobě začneme dávat vědět trochu víc než zvolna.

PS: Za březnové foto děkujeme Pavlovi Kratochvílovi: www.fotokrata.cz

 
Lodní kuchař, zapomenutá Peťa a 45 retrominut

9. 4. 2013

Už jsme se konečně dostali k vyvěšení historicky první zápisu v historii Bonsaje č. 3 jako tria. Pokud si budete chtít počíst, jaké máme první pocity z naší "nové" sestavy, podívejte se do zápisníku, kam jsme právě přidali záznam o třech koncertech ve třech třetí sestavy Bonsaje číslo tři. Asi začala působit magie, trojek začíná nějak přibývat. Nicméně se nám urodily i další koncerty, to koukněte pro změnu do koncertů. A co hlavně: stále ještě dotáčíme desku, už je třeba donatočit jen některé věci, takže se postupně blížíme pomalu ale jistě k cíli. O dalším postupu budeme samozřejmě informovat.

 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 10 z 36