Nejbližší koncerty

28. 10. 2019, 10:15, 13:00,
rybník Bezdrev, hráz

K poslechu a tanci při výlovu druhého největšího rybníku v ČR s rozlohou 520 hektarů. Na akci bude kuchařská show, rybí trh, představí se i jihočeské rybářské školy. Poprvé zatáhnou rybáři sítě v 7:00.

 

12. 11. 2019, 20:00,
Praha, klub Válec

Společně s Načas. Ten den bude úplněk a uplyne přesně 599 let ode dne, kdy Jan Žižka dobyl Prachatice. S kamarády z Načasu jsme prožili mnohé, jednou i málem vypili budějovický kolejní klub na K1. Po 19 měsících v Praze.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Vašek na druhé straně barikády aneb můžou za to zuby

6. 4. 2016

Jak to vypadá, když se novinář dostane na tu špatnou stranu mikrofonu, se můžete podívat ve videu z archivu Jihočeské televize, konkrétně z pořadu Studio Z. Dozvíte se něco málo o Vaškovi, o nás, připravované desce i kampani na Startovači. Kdyby se někomu zdálo, že je Vašek při rozhovoru jaksi smutný a ani s neusměje, tak se vám to nezdá. MOHLY ZA TO ZUBY. Holt když musíte před rozhovorem k zubaři a ten se s vámi nemazlí, tak se s opuchlou tváří a bolavou čelistí usmívá těžko. Ale Vašek dal skvěle to a my si toho velice vážíme. Trpěl pro umění, pro desku i pro nás. Díky! P. S. Koho nezajímá dění v jižních Čechách, může hned přetočit na minutu 20:20.

 
Kampaň v půli cesty

4. 4. 2016

Vážení a milí, na Startovači už nám zbývá posledních 14 dní kampaně a nějak se nám to tam zaseklo. Tak nějak se blížíme k polovině částky, co potřebujme k dokončení CD, ale zatím jí ne a ne dosáhnout. Když nevybereme celou částku do konce, tak budeme všechny doposud vybrané finance muset vrátit. Tak přispívejte, sdílejte, šiřte, budeme vděční za jakoukoli aktivitu. Všechny informace v kostce najde tady.

 
Příběhy z kapelníkovic rodiny

29. 3. 2016

deti tricko_bonsai„Mami, já chci s Vášou do hospody," pravil 9letý Ondra při pohledu na Startovač. „A já s Jirkou běhat!“ přidala se 10letá Anička. Obě děti jsou teď závislé na videu a kampani k naší nové desce. Několik rán prý začínalo křikem z pokojíku: „Mami, kolik mají?!“ Mimo jiné baží po kapelním tričku (Vašek jim půjčil svoje, viz důkaz místo slibů), video umí nazpaměť a kriticky zhodnotili, že Váša na něm vypadá nejhůř. A co vy? Dáte si hospodské turné s kapelníkem? Do těla s Jirkou? Nebo večeři s Míšou? Nebo nás jen podpoříte tím, že si na Startovači předplatíte desku?

 
22 % za tři dny? To je bomba!

24. 3. 2016

Holky, kluci, pánové a dámy, vy jste naprosto úžasný!! Jak to děláte?! V pondělí večer jsme spustili kampaň a za necelé tři dny už jste nám napřispívali tak, že už máme 22 % z toho, co potřebujeme! To je prostě hustý! Jestli to tímhle tempem půjde dál, tak máme za dva týdny hotovo :-) Díky za přispění, sdílení, šíření a tak. P. S. Připravujeme pro vás odměnu přímo od Peti, těšte se, je na co! Jako takové menší poděkování a návnadu si pusťte video s písničkou Jantarový komnaty, kde Peťa při koncertech neztrácí duchapřítomnost a je schopná zahrát sólo z fleku i tam, kde původně vůbec nemělo být :-) Můžeme navíc prozradit, že Jantarový komnaty se na CD objeví.

 
Nové CD a Startovač

21.3.2016

Sranda ve studiuA je to tady. Právě jsme vypustili do světa náš dlouho připravovaný projekt. CD Z dlouhých poutí máme hotovo, už nám chybí jen píď k tomu ho dotáhnout až k vydání. A proto se nám bude hodit pomoc davů, věrných i nevěrných fanoušků a ostatních dobrých duší. Prostě jsme se rozhodli na poslední chybějící část prostředků na desku vyzkoušet crowdfunding, jinými slovy vy nám pomůžete, my vás odměníme. Budeme vděční za jakýkoli příspěvek či sdílení a šíření informací. Detaily na Startovači.

 
Degustace pár tónů připravované desky

7. 3. 2016

Už to prostě nemůžeme vydržet se nepochlubit. Finišujeme s přípravami desky, dokolečka se posloucháme, píšeme si poznámky, co, kde a jak zlepšit a za pár týdnů naklušeme opět do studia kvůli posledním úpravám. Pak už snad bude všechno hotovo a bude stačit jen doladit  ty nemuzikální věci kolem vydání našeho plnotučného kotoučku. Máme z toho hroznou radost, takže se chceme alespoň trochu podělit a zároveň vás i trochu navnadit. Doufáme, že se to povede. Držte nám dál palce a za odměnu si pusťte tuhle ukázku... asi tak nějak to bude znít.

Nákaza

 
«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»

Strana 14 z 43