Nejbližší koncerty

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

27. 3. 2020, 15:00
Pasov, výstaviště

Veletrh tří zemí čili Dreiländermesse. Největší veletrh ve východním Bavorsku, přes 450 vystavovatelů, čeká se až 70.000 lidí. Na rozdíl od vpádu Pasovských z roku 1611 bude to tentokrát vpád veskrze přátelský.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Kampaň v půli cesty

4. 4. 2016

Vážení a milí, na Startovači už nám zbývá posledních 14 dní kampaně a nějak se nám to tam zaseklo. Tak nějak se blížíme k polovině částky, co potřebujme k dokončení CD, ale zatím jí ne a ne dosáhnout. Když nevybereme celou částku do konce, tak budeme všechny doposud vybrané finance muset vrátit. Tak přispívejte, sdílejte, šiřte, budeme vděční za jakoukoli aktivitu. Všechny informace v kostce najde tady.

 
Příběhy z kapelníkovic rodiny

29. 3. 2016

deti tricko_bonsai„Mami, já chci s Vášou do hospody," pravil 9letý Ondra při pohledu na Startovač. „A já s Jirkou běhat!“ přidala se 10letá Anička. Obě děti jsou teď závislé na videu a kampani k naší nové desce. Několik rán prý začínalo křikem z pokojíku: „Mami, kolik mají?!“ Mimo jiné baží po kapelním tričku (Vašek jim půjčil svoje, viz důkaz místo slibů), video umí nazpaměť a kriticky zhodnotili, že Váša na něm vypadá nejhůř. A co vy? Dáte si hospodské turné s kapelníkem? Do těla s Jirkou? Nebo večeři s Míšou? Nebo nás jen podpoříte tím, že si na Startovači předplatíte desku?

 
22 % za tři dny? To je bomba!

24. 3. 2016

Holky, kluci, pánové a dámy, vy jste naprosto úžasný!! Jak to děláte?! V pondělí večer jsme spustili kampaň a za necelé tři dny už jste nám napřispívali tak, že už máme 22 % z toho, co potřebujeme! To je prostě hustý! Jestli to tímhle tempem půjde dál, tak máme za dva týdny hotovo :-) Díky za přispění, sdílení, šíření a tak. P. S. Připravujeme pro vás odměnu přímo od Peti, těšte se, je na co! Jako takové menší poděkování a návnadu si pusťte video s písničkou Jantarový komnaty, kde Peťa při koncertech neztrácí duchapřítomnost a je schopná zahrát sólo z fleku i tam, kde původně vůbec nemělo být :-) Můžeme navíc prozradit, že Jantarový komnaty se na CD objeví.

 
Nové CD a Startovač

21.3.2016

Sranda ve studiuA je to tady. Právě jsme vypustili do světa náš dlouho připravovaný projekt. CD Z dlouhých poutí máme hotovo, už nám chybí jen píď k tomu ho dotáhnout až k vydání. A proto se nám bude hodit pomoc davů, věrných i nevěrných fanoušků a ostatních dobrých duší. Prostě jsme se rozhodli na poslední chybějící část prostředků na desku vyzkoušet crowdfunding, jinými slovy vy nám pomůžete, my vás odměníme. Budeme vděční za jakýkoli příspěvek či sdílení a šíření informací. Detaily na Startovači.

 
Degustace pár tónů připravované desky

7. 3. 2016

Už to prostě nemůžeme vydržet se nepochlubit. Finišujeme s přípravami desky, dokolečka se posloucháme, píšeme si poznámky, co, kde a jak zlepšit a za pár týdnů naklušeme opět do studia kvůli posledním úpravám. Pak už snad bude všechno hotovo a bude stačit jen doladit  ty nemuzikální věci kolem vydání našeho plnotučného kotoučku. Máme z toho hroznou radost, takže se chceme alespoň trochu podělit a zároveň vás i trochu navnadit. Doufáme, že se to povede. Držte nám dál palce a za odměnu si pusťte tuhle ukázku... asi tak nějak to bude znít.

Nákaza

 
Mícháme, ladíme, bujíme

2. 2. 2016

Hlásíme, že Bonsai č.3 se pomalu probírá z hibernace. Mícháme desku, jejíž moravský křest plánujeme na červen, poctivě se připravujeme a ladíme na soustředění, snažíme se personálně bujet, začínáme se zase rozhlížet po koncertních kolbištích, sbíráme nápady na nové písničky (za jeden velmi vypečený děkujeme kastelánovi jindřichohradeckého zámku Václavu Bisovi) ... a v březnu vás chceme pobavit a o něco drobně poprosit. Buďte s námi, budeme s vámi:)

 
«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»

Strana 15 z 44