Nejbližší koncerty

28. 10. 2019, 10:15, 13:00,
rybník Bezdrev, hráz

K poslechu a tanci při výlovu druhého největšího rybníku v ČR s rozlohou 520 hektarů. Na akci bude kuchařská show, rybí trh, představí se i jihočeské rybářské školy. Poprvé zatáhnou rybáři sítě v 7:00.

 

12. 11. 2019, 20:00,
Praha, klub Válec

Společně s Načas. Ten den bude úplněk a uplyne přesně 599 let ode dne, kdy Jan Žižka dobyl Prachatice. S kamarády z Načasu jsme prožili mnohé, jednou i málem vypili budějovický kolejní klub na K1. Po 19 měsících v Praze.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Oceněná Peťa

26. 8. 2014

Medaili v podobě kotlíku pro nejlepší folkařku na budějovickém náměstí dostala Peťa po koncertě 21. srpna v Otakar aréně. Tímto děkujeme kapele Art&Fact a jejímu fanklubu, milému publiku, jehož se sešlo dosti, jakož i neznámému příznivci ze Slovenska, který, aniž by slyšel jediný náš tón, přišel po koncertě a koupil si naší desku...

 
Letní polobdění

3. 6. 2014

Folkovani 127_1 Je to rekord! Přesně 114 dní se na našich stránkách neobjevila novinka. Blahopřejeme si! Bonsai č.3 se sice probrala ze zimního spaní, ale je ve fázi letního polobdění. Nabíráme síly a směr. Během léta jsme si naordinovali odpočinek a jen jediný koncert: 21. srpna v českobudějovické Otakar aréně. V půli května jsme rádi podpořili benefici pro prachatický hospic. Bylo to hraní nabíjecí, plné emocí, zakončené skvělými klobáskami. Malou fotokolekci od Slavomíra Kubeše, který to celé spískal, najdete ZDE. Tak přejeme pěknoléto s heslem, které kdysi Bonsai měla jako motto: Je umění zůstat malým.

 
Zimní spánek

9. 2. 2014

Kapela spí zimním spánkem, který se protáhne do jara. V jakém stavu se z něho probudí, zatím nikdo neví. Slíbit se dá nyní jenom to, že již brzy (konečně) sepíšeme reportáž z našeho podzimního Strassenfolku, že v květnu rádi zahrajeme na benefici pro prachatický hospic a zkraje léta na vzpomínkové akci na Františka Stralczynského. Kdo by nás chtěl potkat, tak:

- Peťa začala hrát s kapelou Karob
- kapelník bude na jaře hrát někde po německých ulicích
- Jirka do jara pracuje jako překladatel v Lucembursku v Evropském parlamentu

Děkujeme za přízeň a držte nám palec...

 
Těšíme se do Tábora!

26. 11. 2013

2013-zapisnik-tri-zpevacky-pansky-dvojhlas-a-jedna-lahev-rumuV táborském divadle si tento pátek zahrajeme jako 3+1, z Lucemburska dorazí Jiřík a jako host s námi přijede Zuzka Březinová. Jiřík dlí až do příštího března na překladatelské stáži v Evropském parlamentu v Lucemburku, tak doražte do Tábora, je to jedna z mála šancí, jak ho teď s námi vidět na jevišti... A protože venku již mrzne, je správná doba na to, abychom si zavzpomínali na měsíce, kdy jsme hrávali jen v tričku. Přinášíme vám krátký průlet bonsajním létem, Zápisník ZDE + velkou fotoreportáž (za niž děkujeme těmto pánům: Miloš Truhlář, Josef Böhm, Míra Mikoláš, Dušan Vainer, Toníno Volf, Ruda Hojdar a Jarda Sýbek). Do zimy míříme jako třítakt, ačkoli stále tak trochu hledáme zpěvačku a jiné posily. Zvolna dokončujeme nové plnotučné album, pokud vše dopadne na všechny čtyři, pokřtíme ho někdy na jaře.

 
STRASSENFOLK

10. 9. 2013

Bonsai vzor 2000Jedeme šířit slávu českého folku v zahraniční dálavy. Kytarová sekce nabírá za pár hodin směr Bodensee, v baťohu sbalený prastarý zelený klobouk a před sebou pět dní hraní na ulici. Bude to i malé vzpomínání na život na koleji K1, kde tradici Strassenmusik započal v 90. letech Štěpán Janeček, dnes renomovaný biolog. Na snímcích se pobavte pohledem na bonsajisty v dobách, kdy měli o pár vlasů víc a pár kilo míň. Na jedné fotce je pištec Václav s charismatickým biologem Krisem vprostřed písně Pískající cikán před kostelem ve Schwabachu, na druhém snímku jest Bonsai č.3 vzor 2000, kterak strassenhrála před majákem v Lindau. Jó, to bejvávaly na koleji časy...

 
Pěkně vervně

23. 8. 2013

Maminka jednoho z bonsajistů včera večer prohlásila, že jsme na budějovickém náměstí hráli s vervou. To prý říkávala jen o svých oblíbených Poutnících. Je to pro nás velká pocta a přiznáváme: bylo to pěkně vervné. Posíláme vám všem jedno velké Merci:) PS: V době brzké zde najdete fotografický průlet kapelním létem, připravujeme velkou bonsajní obrazárnu.

 
«ZačátekPředchozí11121314151617181920DalšíKonec»

Strana 16 z 43