Nejbližší koncerty

26. 5. 2023, 18:00,
Prachatice, Prachatické muzeum

Muzejní noc, která připomene řemesla staré Šumavy. Lidé budou moci zkusit drátování, předení, vinutí korálků páteříků nebo vyrábět holubičky z loupaného dřeva. Zvučí náš dvorní zvukař Jan Škorec.

 

10. 6. 2023, 17:50,
Voznice u Příbrami, lesní divadlo

Voznický festiválek pro radost. Poprvé v obci, kam se rádi jezdili rekreovat ke břehu Velkého rybníka Oldřich Nový i Nataša Gollová. Zahrají také Drc, Fechtýři, Gambusíni, Zlomené pádlo či Veverky na dně. Vstupné dobrovolné.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Petra Štroblová

Petra-Dvorakovavioloncello

Peťa pochází z vísky s roztomilým názvem Heřmánkovice, což je malinká dědina kousek od Broumova. Na zkoušky dlouho obětavě dojížděla z Plzně. Absolventka Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity i dalších oborů. Disponuje dvěma cellofutrály, jednomu něžně přezdívá rakev. Díky jejímu odzbrojujícímu úsměvu jí odpustíte i obligátní větu, se kterou se občas vytasí před zkouškou: „Já jsem neměla čas cvičit.“ Smyčcem trhá a tahá s neuvěřitelnou vervou a energií. Hudebně rozkročená doširoka: začínala na lidovkách, hrála s rockovou formací Road Work, s písničkářem Pavlem Kavkou, s kapelou Gaia, s lázeňským orchestrem i s leckým dalším… Klidná a usměvavá síla kapely, když hraje, vypadá děsně sexy (teda i když nehraje). Pracovala v plzeňském Tyfloservisu, pečovala o lidi s postižením v týnském Domově sv. Anežky, naposledy působila pět let v krumlovské společnosti ICOS. Zkušenosti ze sociálních služeb se jí v kapele, plné emocemi nabitých jedinců, často hodí :)