Nejbližší koncerty

16. 7. 2022, 17:00,
Folková Lichnice, hrad Lichnice

Recitál na krásném festivalu v Železných horách. Na hradě, kde prý poklad hlídá obrovský černý pes. A pozor, budeme mít velmi vzácného hosta... V programu dále Marien, Žalman, Falešná karta nebo Jindra Kejak.

 

17. 7. 2022, 13:15,
Dříteň, zámek

Pouťové slavnosti na barokním zámečku, což byla původně "starožitná, mnohými pokoji k bytu pohodlná" tvrz. Orientální tanečnice, módní přehlídka, kaktusy, divadlo, Petra Janů... a my se vzácným hostem. Vstup zdarma.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Petra Štroblová

Petra-Dvorakovavioloncello

Peťa pochází z vísky s roztomilým názvem Heřmánkovice, což je malinká dědina kousek od Broumova. Na zkoušky dlouho obětavě dojížděla z Plzně. Absolventka Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity i dalších oborů. Disponuje dvěma cellofutrály, jednomu něžně přezdívá rakev. Díky jejímu odzbrojujícímu úsměvu jí odpustíte i obligátní větu, se kterou se občas vytasí před zkouškou: „Já jsem neměla čas cvičit.“ Smyčcem trhá a tahá s neuvěřitelnou vervou a energií. Hudebně rozkročená doširoka: začínala na lidovkách, hrála s rockovou formací Road Work, s písničkářem Pavlem Kavkou, s kapelou Gaia, s lázeňským orchestrem i s leckým dalším… Klidná a usměvavá síla kapely, když hraje, vypadá děsně sexy (teda i když nehraje). Pracovala v plzeňském Tyfloservisu, pečovala o lidi s postižením v týnském Domově sv. Anežky, naposledy působila pět let v krumlovské společnosti ICOS. Zkušenosti ze sociálních služeb se jí v kapele, plné emocemi nabitých jedinců, často hodí :)