Nejbližší koncerty

11. 8. 2020, 20:00
Lipno nad Vltavou, Stezka v korunách

Koncert na Stezce korunami stromů. Výhled na lipenské jezero i vrcholky Alp. Vede k němu 675 metrů dlouhá lávka. Stezku zakončuje 40metrová devítihranná vyhlídková věž. Dolů se dá jet 52 metrů dlouhým tobogánem.

 

15. 8. 2020, 19:00,
Zliv, centrum

Slavnosti mrkve. Budou mrkvové koláče, mrkvobábovka, palačinky s mrkví i mrkvová zmrzlina. Podle legendy v obci kdysi omylem vypěstovali u kostela místo ozdobných květin mrkev. Zlivi se proto přezdívá Mrkvanov.

 

16. 8. 2020, 18:00,
Slavonice, náměstí

Koncert v malé Telči. Perlu západomoravské renesance si oblíbili i herci Divadla Sklep, a když vystoupáte 176 schodů, překvapí kostelní věž originálními nápisy. A tři kilometry dál je úžasná zaniklá středověká vesnice Pfaffenschlag.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Filip Soviš „Fófa“

Filip Soviš „Fófa“

zpěv, bongo

Snad ještě ukecanější, nicméně barvou hlasu svému předchůdci Skřetovi velmi blízký živel, učitel, studenty ovládá a manipuluje záhadnou směsí přívětivosti, pohrůžek, chaotičností a vodopádem frků. Beznadějný poděs, budící nezvladatelný smích často pouze svým výrazem a termíny jako „klepkání“ – styl hry na bongo. Na diplomu z PF JU má předměty angličtina – dějepis. Pochází z Kunovic u Uherského Hradiště, kam se na podzim 2007 vrátil.

Hudební minulost? Doposud hrál na kytaru jen u táborových ohňů. Vlastní komentář: „Bouchal, řváč, jako Tarzan bez lijány s kytarou“. Vysloužilý hokejista, za pukem se honil 14 let, nejlepší v kanadském bodování Jihomoravského kraje v 7. třídě ZŠ, útočník TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště.

Vášnivý hráč mariáše, stejně jako kapelník. Oblíbené slovo: participování, což v jeho pojetí znamená pokoutné loudění citů a projevů 1. signální po neznámých děvách v barech a putykách, jakož i kdekoliv jinde, kde se nějaké vyskytují. Vyznavač systému čaker. Tvorbou i projevem takřka dokonalá reinkarnace Karla Kryla. Kamkoliv vstoupí, vnese chaos, veškerenstvo nakazí dobrou náladou, a vpodstatě vám přestane vadit, že mluví hlavně on, protože vás Fófa prostě „rozseká“. V skrytu duše vnímavý a křehký introvert. Kapelní zdroj optimismu. Vyhlášený znalec slivovice. Krátkozraký.