Nejbližší koncerty

28. 9. 2019, 17:00,
Dříteň, zámek

Svatováclavský koncert. Zahrajeme na barokním zámečku, což byla původně "starožitná,mnohými pokoji k bytu pohodlná" tvrz. Od roku 2017 zde funguje obřadní síň. Zajímavost: z bývalé kovárny je hospoda. Heslo: Jak nejlépe oslavit kapelníkovy jmeniny? Hraním!

 

8. 10. 2019, 17:00,
České Budějovice, Galerie R 51

Koncert k 20 letům dobrovolnického programu Pět P v Českých Budějovicích. Program je pro děti ve věku od 5 do 17 let. Pět P v názvu znamená přátelství, prevenci, pomoc, péči a podporu. Zadání - dejte nějakou píseň o přátelství - splníme.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Filip Soviš „Fófa“

Filip Soviš „Fófa“

zpěv, bongo

Snad ještě ukecanější, nicméně barvou hlasu svému předchůdci Skřetovi velmi blízký živel, učitel, studenty ovládá a manipuluje záhadnou směsí přívětivosti, pohrůžek, chaotičností a vodopádem frků. Beznadějný poděs, budící nezvladatelný smích často pouze svým výrazem a termíny jako „klepkání“ – styl hry na bongo. Na diplomu z PF JU má předměty angličtina – dějepis. Pochází z Kunovic u Uherského Hradiště, kam se na podzim 2007 vrátil.

Hudební minulost? Doposud hrál na kytaru jen u táborových ohňů. Vlastní komentář: „Bouchal, řváč, jako Tarzan bez lijány s kytarou“. Vysloužilý hokejista, za pukem se honil 14 let, nejlepší v kanadském bodování Jihomoravského kraje v 7. třídě ZŠ, útočník TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště.

Vášnivý hráč mariáše, stejně jako kapelník. Oblíbené slovo: participování, což v jeho pojetí znamená pokoutné loudění citů a projevů 1. signální po neznámých děvách v barech a putykách, jakož i kdekoliv jinde, kde se nějaké vyskytují. Vyznavač systému čaker. Tvorbou i projevem takřka dokonalá reinkarnace Karla Kryla. Kamkoliv vstoupí, vnese chaos, veškerenstvo nakazí dobrou náladou, a vpodstatě vám přestane vadit, že mluví hlavně on, protože vás Fófa prostě „rozseká“. V skrytu duše vnímavý a křehký introvert. Kapelní zdroj optimismu. Vyhlášený znalec slivovice. Krátkozraký.