Nejbližší koncerty

28. 9. 2019, 17:00,
Dříteň, zámek

Svatováclavský koncert. Zahrajeme na barokním zámečku, což byla původně "starožitná,mnohými pokoji k bytu pohodlná" tvrz. Od roku 2017 zde funguje obřadní síň. Zajímavost: z bývalé kovárny je hospoda. Heslo: Jak nejlépe oslavit kapelníkovy jmeniny? Hraním!

 

8. 10. 2019, 17:00,
České Budějovice, Galerie R 51

Koncert k 20 letům dobrovolnického programu Pět P v Českých Budějovicích. Program je pro děti ve věku od 5 do 17 let. Pět P v názvu znamená přátelství, prevenci, pomoc, péči a podporu. Zadání - dejte nějakou píseň o přátelství - splníme.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Honza Srbený

bezpražcová baskytara

Honza SrbenýNáš první basák. Jak se nám ho povidlo přiloudit? Takto to kapelník popsal v elaborátu pro Konkurs Zahrady: Na inzerát se ozývá a z Netolic začíná do budějovického bonsajího epicentra dojíždět zkušený, leč stále nadšený basák Honza Srbený, s léty praxe ze Ztuhy. Ten ostatním mlaďochům, jejichž průměrný věk se pohybuje mezi 26 lety, výrazně zmíněný průměr zhoršuje, ale láskyplně a za pomoci své ženy na zkouškách u něj doma, i s nesmírnou kulinářskou vynalézavostí, dělá ostatním milujícího taťku s úsměvným, avšak chápavým nadhledem nad jejich blbnutím… Jeho bezpražec je unikátní tím, že si ho sám s pečlivostí sobě vlastní vyrobil, leč váží jako tři velbloudi zkřížení se slonem. Jako jediný nevystudoval něco na Jihočeské univerzitě, ale my se na něj za to nezlobíme, protože rozumu má z nás všech daleko nejvíc. V civilu strojař – kontrolor. Dlouhá léta basák skupin Ztuha a Křupani. Od září 2007 v kapele Brusný kotouče.