Nejbližší koncerty

21. 2. 2020, 19:00
Kluky, Obecní dům

Koncert ve vsi, kde žijí náš Karel i Jitka, která nás zná ještě ze začátků v Menze JU. Obec pořádá soutěž o nejlepší bábovku a utopence, má cenu za vzorně vedenou kroniku, do mičudy čutají kluci z 1. FC Boston... to bude pěkný začátek roku.

 

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Honza Srbený

bezpražcová baskytara

Honza SrbenýNáš první basák. Jak se nám ho povidlo přiloudit? Takto to kapelník popsal v elaborátu pro Konkurs Zahrady: Na inzerát se ozývá a z Netolic začíná do budějovického bonsajího epicentra dojíždět zkušený, leč stále nadšený basák Honza Srbený, s léty praxe ze Ztuhy. Ten ostatním mlaďochům, jejichž průměrný věk se pohybuje mezi 26 lety, výrazně zmíněný průměr zhoršuje, ale láskyplně a za pomoci své ženy na zkouškách u něj doma, i s nesmírnou kulinářskou vynalézavostí, dělá ostatním milujícího taťku s úsměvným, avšak chápavým nadhledem nad jejich blbnutím… Jeho bezpražec je unikátní tím, že si ho sám s pečlivostí sobě vlastní vyrobil, leč váží jako tři velbloudi zkřížení se slonem. Jako jediný nevystudoval něco na Jihočeské univerzitě, ale my se na něj za to nezlobíme, protože rozumu má z nás všech daleko nejvíc. V civilu strojař – kontrolor. Dlouhá léta basák skupin Ztuha a Křupani. Od září 2007 v kapele Brusný kotouče.