Nejbližší koncerty

11. 8. 2020, 20:00
Lipno nad Vltavou, Stezka v korunách

Koncert na Stezce korunami stromů. Výhled na lipenské jezero i vrcholky Alp. Vede k němu 675 metrů dlouhá lávka. Stezku zakončuje 40metrová devítihranná vyhlídková věž. Dolů se dá jet 52 metrů dlouhým tobogánem.

 

15. 8. 2020, 19:00,
Zliv, centrum

Slavnosti mrkve. Budou mrkvové koláče, mrkvobábovka, palačinky s mrkví i mrkvová zmrzlina. Podle legendy v obci kdysi omylem vypěstovali u kostela místo ozdobných květin mrkev. Zlivi se proto přezdívá Mrkvanov.

 

16. 8. 2020, 18:00,
Slavonice, náměstí

Koncert v malé Telči. Perlu západomoravské renesance si oblíbili i herci Divadla Sklep, a když vystoupáte 176 schodů, překvapí kostelní věž originálními nápisy. A tři kilometry dál je úžasná zaniklá středověká vesnice Pfaffenschlag.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Honza Srbený

bezpražcová baskytara

Honza SrbenýNáš první basák. Jak se nám ho povidlo přiloudit? Takto to kapelník popsal v elaborátu pro Konkurs Zahrady: Na inzerát se ozývá a z Netolic začíná do budějovického bonsajího epicentra dojíždět zkušený, leč stále nadšený basák Honza Srbený, s léty praxe ze Ztuhy. Ten ostatním mlaďochům, jejichž průměrný věk se pohybuje mezi 26 lety, výrazně zmíněný průměr zhoršuje, ale láskyplně a za pomoci své ženy na zkouškách u něj doma, i s nesmírnou kulinářskou vynalézavostí, dělá ostatním milujícího taťku s úsměvným, avšak chápavým nadhledem nad jejich blbnutím… Jeho bezpražec je unikátní tím, že si ho sám s pečlivostí sobě vlastní vyrobil, leč váží jako tři velbloudi zkřížení se slonem. Jako jediný nevystudoval něco na Jihočeské univerzitě, ale my se na něj za to nezlobíme, protože rozumu má z nás všech daleko nejvíc. V civilu strojař – kontrolor. Dlouhá léta basák skupin Ztuha a Křupani. Od září 2007 v kapele Brusný kotouče.