Nejbližší koncerty

28. 9. 2019, 17:00,
Dříteň, zámek

Svatováclavský koncert. Zahrajeme na barokním zámečku, což byla původně "starožitná,mnohými pokoji k bytu pohodlná" tvrz. Od roku 2017 zde funguje obřadní síň. Zajímavost: z bývalé kovárny je hospoda. Heslo: Jak nejlépe oslavit kapelníkovy jmeniny? Hraním!

 

8. 10. 2019, 17:00,
České Budějovice, Galerie R 51

Koncert k 20 letům dobrovolnického programu Pět P v Českých Budějovicích. Program je pro děti ve věku od 5 do 17 let. Pět P v názvu znamená přátelství, prevenci, pomoc, péči a podporu. Zadání - dejte nějakou píseň o přátelství - splníme.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Milena Janáčková
Milena Janáčková
První violoncellistka našeho souboru. Vašek s Mauglím ji potkali, když ubytovávali studenty na koleji K1. Do dveří TV místnosti vešla malá blondýnka s velkým modrým futrálem, v němž hoši snadno rozpoznali cello. A protože už dlouho bažili tímto nástrojem posílit melodickou složku, hbitě si opsali z kolejenky číslo pokoje. A po pár dnech už ťukali na jeho dveře v 8. patře. Milča si s kapelou jako profi hudebnice protrpěla své, nicméně zvuk zásadně dobarvila a posunula. Z folkových kruhů se vytratila, podle takřka vševědoucího Googlu ji šlo či lze potkat v ZUŠ Choceň nebo filharmonii Hradce Králové.