Nejbližší koncerty

21. 2. 2020, 19:00
Kluky, Obecní dům

Koncert ve vsi, kde žijí náš Karel i Jitka, která nás zná ještě ze začátků v Menze JU. Obec pořádá soutěž o nejlepší bábovku a utopence, má cenu za vzorně vedenou kroniku, do mičudy čutají kluci z 1. FC Boston... to bude pěkný začátek roku.

 

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Milena Janáčková
Milena Janáčková
První violoncellistka našeho souboru. Vašek s Mauglím ji potkali, když ubytovávali studenty na koleji K1. Do dveří TV místnosti vešla malá blondýnka s velkým modrým futrálem, v němž hoši snadno rozpoznali cello. A protože už dlouho bažili tímto nástrojem posílit melodickou složku, hbitě si opsali z kolejenky číslo pokoje. A po pár dnech už ťukali na jeho dveře v 8. patře. Milča si s kapelou jako profi hudebnice protrpěla své, nicméně zvuk zásadně dobarvila a posunula. Z folkových kruhů se vytratila, podle takřka vševědoucího Googlu ji šlo či lze potkat v ZUŠ Choceň nebo filharmonii Hradce Králové.