Nejbližší koncerty

11. 8. 2020, 20:00
Lipno nad Vltavou, Stezka v korunách

Koncert na Stezce korunami stromů. Výhled na lipenské jezero i vrcholky Alp. Vede k němu 675 metrů dlouhá lávka. Stezku zakončuje 40metrová devítihranná vyhlídková věž. Dolů se dá jet 52 metrů dlouhým tobogánem.

 

15. 8. 2020, 19:00,
Zliv, centrum

Slavnosti mrkve. Budou mrkvové koláče, mrkvobábovka, palačinky s mrkví i mrkvová zmrzlina. Podle legendy v obci kdysi omylem vypěstovali u kostela místo ozdobných květin mrkev. Zlivi se proto přezdívá Mrkvanov.

 

16. 8. 2020, 18:00,
Slavonice, náměstí

Koncert v malé Telči. Perlu západomoravské renesance si oblíbili i herci Divadla Sklep, a když vystoupáte 176 schodů, překvapí kostelní věž originálními nápisy. A tři kilometry dál je úžasná zaniklá středověká vesnice Pfaffenschlag.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

David Hiner
David Hiner
Průnik Davida do kapely je dnes obestřen dílem tajemstvím, dílem sklerózou. Možná slovo dalo slovo někde v kolejní krčmě, ale víc paměť ne a ne udrolit. Na bongo hrál zhruba tak, jak se tvářil, tzn. introvertně, leč rytmicky přesně. Folkařem se stal, nebo spíše musel stát, tak trochu navzdory. Tíhl víc k rocku a punku, ve zkušebně u salesiánů ho vždy nejvíc lákaly bicí, na něž později bušil s jistou drsnou partou. Jeho rodiště Brandýs nad Labem přežilo i kapelní soustředění. Podle posledních zpráv se jako jeden z mála věnuje tomu, co skutečně vystudoval, tj. učí.