Nejbližší koncerty

28. 9. 2019, 17:00,
Dříteň, zámek

Svatováclavský koncert. Zahrajeme na barokním zámečku, což byla původně "starožitná,mnohými pokoji k bytu pohodlná" tvrz. Od roku 2017 zde funguje obřadní síň. Zajímavost: z bývalé kovárny je hospoda. Heslo: Jak nejlépe oslavit kapelníkovy jmeniny? Hraním!

 

8. 10. 2019, 17:00,
České Budějovice, Galerie R 51

Koncert k 20 letům dobrovolnického programu Pět P v Českých Budějovicích. Program je pro děti ve věku od 5 do 17 let. Pět P v názvu znamená přátelství, prevenci, pomoc, péči a podporu. Zadání - dejte nějakou píseň o přátelství - splníme.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

David Hiner
David Hiner
Průnik Davida do kapely je dnes obestřen dílem tajemstvím, dílem sklerózou. Možná slovo dalo slovo někde v kolejní krčmě, ale víc paměť ne a ne udrolit. Na bongo hrál zhruba tak, jak se tvářil, tzn. introvertně, leč rytmicky přesně. Folkařem se stal, nebo spíše musel stát, tak trochu navzdory. Tíhl víc k rocku a punku, ve zkušebně u salesiánů ho vždy nejvíc lákaly bicí, na něž později bušil s jistou drsnou partou. Jeho rodiště Brandýs nad Labem přežilo i kapelní soustředění. Podle posledních zpráv se jako jeden z mála věnuje tomu, co skutečně vystudoval, tj. učí.