Nejbližší koncerty

21. 2. 2020, 19:00
Kluky, Obecní dům

Koncert ve vsi, kde žijí náš Karel i Jitka, která nás zná ještě ze začátků v Menze JU. Obec pořádá soutěž o nejlepší bábovku a utopence, má cenu za vzorně vedenou kroniku, do mičudy čutají kluci z 1. FC Boston... to bude pěkný začátek roku.

 

12. 3. 2019, 19:00,
České Velenice, centrum Fénix

Koncert v česko - rakouském komunitním přeshraničním centru Fénix. Když jsme v tomhle příjemmném bývalém kině hráli poprvé, basák Michal tam prasknul strunu, tak jsme napjatí, co se stane tentokrát.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

David Hiner
David Hiner
Průnik Davida do kapely je dnes obestřen dílem tajemstvím, dílem sklerózou. Možná slovo dalo slovo někde v kolejní krčmě, ale víc paměť ne a ne udrolit. Na bongo hrál zhruba tak, jak se tvářil, tzn. introvertně, leč rytmicky přesně. Folkařem se stal, nebo spíše musel stát, tak trochu navzdory. Tíhl víc k rocku a punku, ve zkušebně u salesiánů ho vždy nejvíc lákaly bicí, na něž později bušil s jistou drsnou partou. Jeho rodiště Brandýs nad Labem přežilo i kapelní soustředění. Podle posledních zpráv se jako jeden z mála věnuje tomu, co skutečně vystudoval, tj. učí.