Nejbližší koncerty

27. 3. 2019, 19:00
Literární kavárna Měsíc ve dne

Koncert na přání. Jen my4 a vy. Od srdce k srdci přímá linka. Žádné dráty ani reprobedny. Prostě skoro jak u ohně. Kapacita omezena na 30 míst. V ANKETĚ hlasujte pro 15 písniček, které chcete slyšet nejvíc. Budou. Buchta bude. Zonky budou. Závazné rezervace na mail bonsai_c3@centrum.cz Vstupenky předáme osobně.

 

5. 4. 2019, 20:00
Český Krumlov, klub Ántré

V den, kdy se narodil Herbert von Karajan a Karel IV. byl v Římě korunován římským císařem, naplno zahájíme novou sezonu. Společný koncert s vokální kapelou Pětník, která na Mohelnickém dostavníku vyhrála ještě víc cen než my. Vstupenky ZDE. Koncert přesunutý z 1. března.

 

10. 4. 2019, 20:00
Olomouc, Český rozhlas

Koncert ve velkém studiu Českého rozhlasu Olomouc. Je to dárek za Cenu ČRo Olomouc, kterou jsme získali loni na Portě. Poprvé budeme hrát v Olomouci. Poprvé se bude náš koncert přímo streamovat na youtube. Značka: čekáme tučínský fanklub :)

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Žíža léčivá

(Písek, 28. 4. 2011)

Divadeln_kavrna_v_PskuOhledně koncertu v Písku by si cenu za akčnost zasloužila Peťula a její kamarádi. Když jsme ji informovali, kolik lidí tam chodí na folk, rozeslala z auta několik sms a kupodivu zabraly. Nakonec jsme měli ještě početnější publikum než o dva dny dřív Žofka Kabelková, což nám zvedlo sebevědomí. V divadelní kavárně na nás již čekal Jiřík, jenž se dopravil po své ose z Plzně a nedobrovolně se před koncertem stal bezdomovcem: když přijel, kavárna měla ještě zavřeno, pročež spočinul v parku:) Ze stěn klubu nás zdravili Pavel Bobek, Walda a božský Karel, z výčepu Klostermann. Mistr zvuku a šéf kavárny v jedné osobě, Pavel Malina, nás hbitě zadrátoval a luxusně nazvučil, takže nálada byla fajná a pěkná.


 

Hlediště se sice extra nezaplnilo, ale někteří fanoušci za námi dokonce dojeli až z Budějovic (máte naši úctu) a emotivními výkřiky nám atmosféru dorovnali. Hláškou měsíce jsme se stal komentář po jedné něžné písni, kterou zpívala Živana. Z audiutoria se totiž ozvalo: Ten hlas léčí! Delší pauza v hraní na aparát se sice projevila občasným škobrtáním, leč jak pravila Peťula, alespoň jsme se zocelili v umu tvářit se, že vše je v pořádku a chyba je uměleckým záměrem. V druhé polovině produkce se hlediště zaplnilo víc a diváctvo si dokonce vytleskalo přídavek. Děkujeme vřele.

Po koncertě se ansámbl shromáždil kolem baru. Jeden z místních štamgastů nás pak odrovnal dotazem, zda Vašek nehraje na basu ve formaci Hrobníkova lopatka. Pan kapelník i chvíli váhal, než odpověděl... Pavel Malina nás před odjezdem ještě zásobil několika tipy, jak náš pure folk zdokonalit a kolem jedenácté jsme se naskládali do vozidla. Volantu se chopil Jiřík, daleko však nedojel. Ještě v centru města nás totiž zastavila policejní hlídka. Náš řidič je naštěstí abstinent, a protože měl v pořádku i žádané dokumenty, mohli jsme poklidně pokračovat směr BU. Malé drama přinesla již jen WC pauza, při níž se vůz náhle začal vzdalovat, zatímco ulevující si dvojice ještě postávala v příkopu. Vše ovšem dobře dopadlo a krátce po půlnoci již všichni bonsajisté spočinuli na ložích. Sečteno: koncert komorní, publikum famózní, pivo jako křen. To je snad slušné...