Nejbližší koncerty

28. 9. 2019, 17:00,
Dříteň, zámek

Svatováclavský koncert. Zahrajeme na barokním zámečku, což byla původně "starožitná,mnohými pokoji k bytu pohodlná" tvrz. Od roku 2017 zde funguje obřadní síň. Zajímavost: z bývalé kovárny je hospoda. Heslo: Jak nejlépe oslavit kapelníkovy jmeniny? Hraním!

 

8. 10. 2019, 17:00,
České Budějovice, Galerie R 51

Koncert k 20 letům dobrovolnického programu Pět P v Českých Budějovicích. Program je pro děti ve věku od 5 do 17 let. Pět P v názvu znamená přátelství, prevenci, pomoc, péči a podporu. Zadání - dejte nějakou píseň o přátelství - splníme.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Míša Králová

Michala Královázpěv, kytara

Tak dlouho jsme hledali zpěvačku, až se nám našla sama. To jednoho dne volala kamarádka Eliška, že na sessionu ve Veselí nad Lužnicí zpívala holka, která byla prostě skvělá. Tak jsme se sešli a zjistili, že Eliška má pravdu... Míša začínala ve dvojici s Lukášem Kazíkem (ex Epydemye), kterého máme moc rádi. Potom hrála ve folkové skupině Osmička a netolické kapele Ztuha, tam se potkala s naším bývalým basistou Honzou Srbeným. S vlastní bluegrassovou formací The Mousetrap získala mj. ocenění diváků na festivalu EWOB v Holandsku. Skládá rovněž písničky, natočila několik desek (jen nám je nechce pustit, prý hříchy mládí...)

Míša je první zpěvačka Bonsaie, která nám hned při prvním setkání řekla, že se jí líbí bonsajní texty. Baví nás její místy šifrovaný slovník: například hláška "Já jsem to poslouchala," znamená, že písničku, kterou začínáme zkoušet, dokonale umí. Ráda leze po skalách a všemožných stěnách, z hudebních mejdanů odchází zásadně poslední. Když nám poprvé zahrála na kytaru, padla nám čelist. Velmi zajímavě se v ní mísí zodpovědnost a živelnost. Má psa / tele jménem Brix, který je nadmíru přítulný (tím se počet kapelních hafanů rozrostl na tři). Učí na jedné pražské ZŠ, kde si z dětí pomalu buduje juniorní doprovodný band.