Nejbližší koncerty

10. 2. 2023, 19:00,
České Budějovice, divadlo SUD

První letošní klubový koncert. Jako host přijede naše kamarádka, skvělá písničkářka Žofie Kabelková. Říká, že písničky jsou dokonalý pračky pro duši... Hráli jsme spolu už mnohokrát, tak se na ni moc těšíme. Vstupné 200 Kč. FB událost je ZDE, vstupenky lze zamluvit na mailu: bonsai_c3@centrum.cz

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Disneyband v menze

Mickey a Gedžitka z Liberce přijali pozvání místních Bonsai č.3 a 21. května se představili v Menze JU asi třicetihlavému publiku.

Martin Kadlec je šikovný kytarista, ale poněkud horší zpěvák, nejistý především ve výškách. Jeho nejen pódiová partnerka Věra Soukupová to však kompenzuje hlasem neuvěřitelného rozsahu a výrazu, s nímž postihne nálady písní lyrických i takřka folkrockově napřažených. V dvojhlasech se pak Kadlecovy intonační prohřešky ztrácejí, a ve spojení s chytrými a poetickými texty vzniká písničkářské duo s vnitřním nábojem a dynamikou. V rychlejším Žáru se jejich hlasy sice nesrozumitelně proplétaly, ale Kolumbova panoptika nebo Svatá trojice byly trestí všech výše zmíněných atributů. Kromě vlastních věcí zahráli i jednu lidovku a jednu převzatou od Alanis Morrisette, aby celé vystoupení zakončili "pakárnou" ve stylu Martina Maxy Opustím, se záměrně přiblblým refrénem a primitivním textem.

Bonsai č.3 zahrála svůj standard, tentokrát za velmi dobrého ozvučení, které měl na svědomí Karel Dřínek. Nezbývá než poděkovat věrným divákům Bonsaie za to, že během celého roku "svou" kapelu podporovali, a za perfektní atmosféru, již se jim, přes jejich relativně malé množství, podařilo i tentokrát vytvořit.

Poslední koncert této sezóny je za námi, a můžeme se jen těšit na 22.10., kdy má být pokřtěna první regulérní deska Bonsai č.3, za asistence Žofky Kabelkové, Jana Matěje Raka a snad i Milana "Medvěda" Koláře z Telčských prázdnin.

-red-