Nejbližší koncerty

4. 12. 2021, 15:00,
Hluboká nad Vltavou, náměstí

Akce Andělská Hluboká. Na náměstí čertovská dílna pro děti, fotokoutek, kromě nás i kapely Hudební kroužek a Globus. Od 14:00 do 16:00 mimořádně otevřený kostel. Na Ohradě akce Čerti v zoo.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Folková Růže je fajn festival

Je čtvrtek 10. července a směrem od náměstí Míru se Jindřichovým Hradcem nese zvuk afrických bubnů. Necháte-li se zlákat jejich rytmem a dojdete až na náměstí, uslyšíte a uvidíte lidové písně a tance ze Zimbabwe. Úžasná show skupiny studentů umělecké školy z Bulawaye vás chytí svou bezprostředností a temperamentem a za chvíli se přistihnete, že si podupáváte do rytmu, luskáte prsty či tleskáte a stačil by malý impuls a tančíte s nimi. Skupina INKULULEKO YABATSHA tak zahájila desátou Folkovou Růži v Jindřichově Hradci.

Ve dvě hodiny na nádvoří muzea se začínalo už oficiálně. Snad nejpříjemnějším překvapením byla českobudějovická skupina BONSAI Č.3. Tahle kapela, hrající spolu již pátým rokem písničky "otců zakladatelů" původní Bonsaje - Franty Stralczynského a Tomáše Poláška, začíná dozrávat do kvalit svého vzoru. Není však jen věrně kopírujícím Revivalem, našla si svou vlastní cestu.....

Bublina, zdroj www.folktime.cz