Nejbližší koncerty

25. 8. 2019, 16:30,
Kynšperk, vodácké tábořiště

Festival Folková Ohře. Na ostrově řeky, lze si zkusit jízdu na kanoi, kajaku, paddleboardu nebo si půjčit kolobrndu a vydat se na výlet. Zahrají například Klíč, Pacifik, Isara, Poutníci nebo Epydemye.

 

31. 8. 2019, 15:30,
Mohelnice, autokemp, hlavní scéna

Jako hosté Galapřehlídky na festivalu Mohelnický dostavník. Loni jsme tam získali hlavní cenu poroty, některým z nás festival převrátil život, zažili jsme šok, endorfin. Zahrajeme i novou písničku Mohelnická... Festival, kde propuklo několik kapelních lásek i jedna angína, přetrhalo mnoho strun, vypilo mnoho litrů.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

Trampská nota 2007 třináctkou zkoušená

První hostující kapela, českobudějovická Bonsai č.3, tak nastupovala na scénu s více než hodinovým zpožděním. Po nedávné přestavbě jí to opět obdivuhodně hraje, ladí a zpívá. Jen o perspektivnosti repertoáru zděděného po jediné kapele (stejného, nečíslovaného názvu) mám pochybnosti a do jisté míry závidím kapelníkovi Vaškovi Koblencovi jeho nezlomnou víru ve Stralczinského a Poláčkův odkaz.

Cimbura, FOLKtime.cz, 6.6.2007

Re: Trampská nota 2007 třináctkou zkoušená

Z folkových nastupujících uskupení osmdesátých let čněly především tři kapely - Nerez, Č.P.8 a Bonsai. Na rozdíl od Cimbury si myslím, že písničky Franty Stralczynského patří k tomu nejlepšímu a oslovit současné posluchače určitě můžou. I já tuhle víru mám. V Padochově jsem nebyl, ale z několika málo vystoupení skupiny Bonsai č.3, která jsem měl možnost slyšet, jsem nabyl dojmu, že skupině chyběla spíš přesvědčivost a jistota k prosazení Frantových písniček. Ale chápu, že je to těžká věc. A jestli jim to v Padochově obdivuhodně hrálo, ladilo a zpívalo, je to zpráva velmi dobrá.

Belmondo, FOLKtime.cz, 6.6.2007

Re: Trampská nota 2007 třináctkou zkoušená

Nepochybuji o životaschopnosti písniček z dílny původní Bonsaie. Jen cítím jako neobvyklé, že současná kapela hledá nové cesty a snaží se po svém iterpretovat písničky jediné kapely předchůdcovské. Je to poněkud neschůdná cesta k publiku. Početným konzervativcům nové pojetí, byť sebelepší, nikdy nesedne. Lidé jsou holt takoví... Každopádně přeju Vaškovi a jeho kapele mnoho štěstí na zvolené cestě.

Cimbura, FOLKtime.cz, 8.6.2007