Nejbližší koncerty

4. 12. 2021, 15:00,
Hluboká nad Vltavou, náměstí

Akce Andělská Hluboká. Na náměstí čertovská dílna pro děti, fotokoutek, kromě nás i kapely Hudební kroužek a Globus. Od 14:00 do 16:00 mimořádně otevřený kostel. Na Ohradě akce Čerti v zoo.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Zmámeni Telčí

10.8.2009

Lapila nás a zmámila. V okamžení. Jako pokaždé. Tři dny a dvě noci jsme se Telčí prohráli, prozpívali, propili, prosmáli i prosmutněli. Až se vrátíme aspoň jednou nohou na zem, zkusíme to sepsat. Zatím si v Zápisníku můžete počíst, jak nám bylo na Růži a Rožmberku. A ve Fotkách pohledět.

 
Touláme se létem

27.7.2009

Poněkud nestíháme. Někteří jsou ve skalách Prachovských, jiným po návratu z Otavy ještě ani neoschlo tropiko. A jelikož se pokoušíme létat létem, co jen možme, ze stránek se stává slaměná vdova. Telegraficky k Náměšti a Písku: v kapli se naším 6. členem stal Kája Dřínek a Mauglí málem zpíval Peťule u nohou, v Písku Jiřík vystřídal dvě kytary a Živana zazpívala jistou pasáž Jemných poloh tak, že chlapce zamrazilo. Díky za moc milé ohlasy po hraních i ve Vzkazovníku. Až se navrátíme z letních toulek, doplníme drby do Zápisníku atp. Tak zatím hodně pus.

 
Opravdu čerstvá aktualita

Epy de auto23.7.2009

Pokud jste někdy uvažovali, jestli přísloví "Neříkej hop dokud jsi nepřeskočil" má něco do sebe, tak vězte, že si pravdivost těchto slov kapela vyzkoušela na vlastní kůži. A není tomu ani hodinu a půl. Kdo by si pomyslel, že se nám podaří podobná věc jako včera Epy de Myi...očekávejte podrobnější informace za pár dnů.

Jinak jukněte svým ctěným okem na fotky z Folkové růže a Rožmberka..jak jsme již oznámili, zápis ladíme..

 
Dospíme, sepíšeme
19.7.2009
Milé, krásné, moudří a vážení. Jen, co dospíme prohrané večery a noci z tohoto víkendu, pokusíme se silami společnými zachytit posledních do morku prožitých 72 hodin v Zápisníku. Zatím jen díky za vše. Díky veliké. A zvláštní ocenění získávají třeboňský a mitchovský fanklub.
 
Když zabloudíte nad Nechybou

Dětské moderní divadlo9.7.2009

Jestlipak víte, kdo se v neděli ujal Bárnyho Aničky? Zajímá vás, kdo na Živanu vybafl z křoví? Kolik lidí se vměstná do jedné fábie? Jaký čaj vaří Robot? Hraní na Kozím Hrádku a následný večírek vám přiblíží naše nová rubrika Zápisník. Račte okem popatřiti... Fotky jsou ve Fotkách. A pokud chcete mít kompletní, neřku-li detailní přehled, tak kouknětě ještě sem.

 
Na Hrádek s filharmonikem

30.6.2009

Nedělní recitál na hrádku Kozím bude vskutku originál. Peťula zítra nabírá směr Švédsko. A Jiřík se vzpamatovává z návštěvy špitálu. Thomas se tři dny příští zašije na jakousi záhadnou chalupu bez signálu, v neděli odpoledne si ještě střihne hraní na otáčku. Kapelník za pár hodin zmizí do Náměště na Hané, ale ten slíbil, že se na věrozvěsty vrátí. Aspoň za naši multihudebnici jsme sehnali důstojný záskok: cellistu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Zkouška bude jedna, na chalupě ve Vlksicích a pravděpodobně mluvená, anžto mistr filharmonik zastává názor Kdo cvičí, nástroj ničí. Takže ve čtyřech a budeme doufat, že Živanu nepokouše na táboře uprostřed Novohradek nějaké nakažené Ixodes ricinus. V sobotu na Okolo Třeboně se však zhostila inspice bravurně a onen den s tlupou folkových floutků vydal za několik parazitů:)

PS: Fotky z Folkoláčku visí ZDE.

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 45 z 50