Nejbližší koncerty

10. 2. 2023, 19:00,
České Budějovice, divadlo SUD

První letošní klubový koncert. Jako host přijede naše kamarádka, skvělá písničkářka Žofie Kabelková. Říká, že písničky jsou dokonalý pračky pro duši... Hráli jsme spolu už mnohokrát, tak se na ni moc těšíme. Vstupné 200 Kč. FB událost je ZDE, vstupenky lze zamluvit na mailu: bonsai_c3@centrum.cz

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Jak jsme točili demo...
19.2.2010

...čtěte ZDE...
 
DEMÁČ jest zavěšen!
14.2.2010

Simsalabim! Aneb konečně. Zamilovaní to mohou brát jako dar k Valentýnu. Demáč 2010 můžete dle chuti stahovat ZDE. Trochu jsme to tady zároveň provětrali, takže všechny písně, texty a videa najdete nyní v sekci Muzika. Komu nepostačí písně z Demáče ve formě mp3 a zatouží po plné kvalitě i s krásným obalem naší grafičky Žížy, rádi mu placku prodáme. Žíža zároveň vytvořila nové kapelní logo, které vidíte v záhlaví. Jsme zvědavi, jak se vám novinky a písně líbí, pište nám do Vzkazovníku, budeme rádi. Do finiše se blíží investigativní reportáž z natáčení, lehce se nám též zaplňuje sekce Koncerty, na obzoru je rovněž výjezd do Francie. Dá-li Bůh, bude to dobrý rok. A pozvánka na konec: Demáč 2010 pokřtíme 24. dubna v Solnici. Zn: Čím víc fléten, tím víc folk.

 
První ochutnávka

1.2.2010

Průvan - 2:20
 
Smícháno!

24.1.2010

Demo 2010Stalo se v sobotu kolem 15.30. Z jednoho budějovického domu v centru vyšla postava s divným pohledem: neurčitý, jako by zkouřený úsměv na tváři, klátivá chůze a baťoh se čtyřmi plackami. Na nich 11:36 minut tónů a slov. Bol to pan kapelník. Kráčel domů s novým demáčem. Žíža, naše grafička a zpěvačka v jednom, k tomu již hbitě stvořila obalení, které jí zbytek ansáblu pochválil, k jejímu mírnému překvapení. Tak si zatím prohlédněte aspoň zadní část bookletu. Zvuk bude následovat v době dohledné, stejně jako peprná reportáž z natáčení. Bonsajní Merci patří mistrům zvukařským Petrovi a Kájovi, a taky všem svatým i světicím.

 
Hruška, demo, myšlenky...

15.1.2010

Krásky a netvorDo Fotogalerie jsme přidali pár fotek z prosincového hraní v Prachaticích v čajovně U hrušky. Moc pěkně nás zachytil František Šíma. Domlouváme jarní koncerty, ve studiu Petra Michala mícháme a dá-li Bůh a počítač, příští sobotu domícháme demo. Při poslední zkoušce, kterou předznamenal opulentní oběd kuchařské dvojice Stupková - Široký, jsme se pustili do nových písní. Peťa včera pokřtila s písničkářem Pavlem Kavkou nové album Myšlenky v budějovické Solnici. Pak se převtělila v rockerku a se skupinou Road Work pěkně řádila. Roztančila i nás. Kdo mohl, rozpustil si vlas, přírodní skinheadi aspoň předváděli opotanec.

 
Rýmo-demo

Chlapci ladící....formu

30.12.2009

Dojetím. To bylo poslední slovo, které jsme dnes nazpívali ve studiu Petra Michala. Písně Kamarád, Nottingham, Obálky a Průvan nyní leží na hard disku, v lednu je nasypeme do míchačky, zapneme mixér, našleháme je a začneme servírovat. Natáčení přineslo řadu pozoruhodných momentů (včetně konzumace perorální tinktury), takřka všichni z nás se dočkali komplimentů. Za všechny zatím zmiňme lichotku, kterou mistr zvuku adresoval Žíže poté, co jako by nic nazpívala všechny své party napoprvé: "Ty jsi taky chodící intonátor, viď?" Širší popis veškerého dění se brzy objeví v Zápisníku a ve Fotkách. Teď se aspoň můžete podívat na úplně první snímek, který ve studiu vznikl a zachycuje pohodu před tím, než se poprvé z režie ozvalo: Pošli to tam. Nahrávka ponese velmi pravděpodobně název Rýmo-demo, neb takřka všichni bonsajisté do mikrofonů prskali bacily rozličné. Mikrofony i bacily to přežily.

FOTKY ve FOTKÁCH!

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 45 z 54