Nejbližší koncerty

6. 10. 2022, 20:00,
Praha, klub Carpe diem

Po třech letech se vrací náš folk s violoncellem do caput regni. Jedeme na pozvání tramp folkové kapely Choroši, v níž hraje i náš kamarád Honza Komín. Zahrajeme jako první, na violoncello alternuje Tereza Horažďovská. Vstupné lidové 100 Kč.

 

14. 10. 2022, 17:00,
Horní Planá, kavárna U Tří koček

Samostatný koncert v kavárno - cukrárně, kde zároveň zahájíme tamní podzimní sezonu. V Horní Plané jsme hráli několikrát seniorům při lockdownech, letos u krásné kašny na náměstí, tak se těšíme velmi.

 

22. 10. 2022, 19:00,
Temelín, sál restaurace

Poprvé v kapelním životě zahrajeme přímo v jaderném srdci kraje. Společný koncert s kapelou Jen tak tak, s níž jsme prožili již mnohé radosti a veselosti. Zvučí náš dvorní zvukař Jan Škorec, vstupné dobrovolné. Zn.: Večírek!

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
901 kilometrů v 7 odstavcích
4.10.2009
Stručý popis toho, co vše můžete prožít během 901 kilometru na ose BU - Bechyně - Pieštany, ZDE. Foto dodáme, jakmile překonáme technické trable na kanále Jihočesko - Perpignan.
 
Le péro, čtyřtakt a indiánská svatba

28.9.2009

 

Dle dlouhé odmlky zdáti by se mohlo, že nás kolí podzimní únava. Pouhé mámení! Jiřík si již 15. dnem válí šunky na Erasmu v Perpignanu. Zatím jsme se o něm dočetli například to, že mu zachutnal cidre, že si pěkně zabékal s jakýmisi děvčaty z Olomouce a absolvoval své první "le péro", kteréžto slovo značí v češtině kalbu. Než se do rodné hroudy navrátí, přepneme se do nouzového režimu a pokusíme se hráti coby kvartet. Prvně jsme to zkusili tuto sobotu na jedné prima svatbě. Brali se naši kamarádi Brepta a Šedák, na mystickém vrchu Klimentek vprostřed chřibských lesů. Pět obřadních písní jsme zvládli důstojně, stejně jako následnou produkci během hostiny (viz Žíža na fotce). U indiánského ohně hrdě třímal kapelní prapor kapelník, který vydržel hrát až do kuropění a potvrdil pověst pravící, že bonsajní kytaristé hrají na mejdanech i ze spaní. Tímto děkujeme všem Indiánům za péči, Grizzlymu za Nechvalín ročník 2008 a jedné milé + krásné Indiánce za procítěný zpěv Zázraků. Během října hodláme předělat repertoár na čtyřtaktní pohon. Přidáme pár fotek ze srpna i září a sepíšeme ještě pár letních zážitků. Zatím jeden slogan, který jsme si přivezli z Piešťan: Není dôležité vstať, ale zobudiť sa.
 
Začínáme opět zapisovat zážitky

9.9.2009

Ani tomu už asi nevěříte, ale novinářskou terminologií řečeno: "Reportáž z Telče je na světě." Počtěte si... zatím bez fotek, aby nerušily vaše vjemy psané řeči. Až si to dostatečně pročtete, tak fotky přidáme...takže klik sem a už jste tam.

 
Někdo se fláká, někdo pracuje

4.9.2009

Na sklonku prázdnin se nám jaksi zaprášily stránky... Může za to několik faktorů.  Ti z kapely, co už regulérně pracují musí stále pracovat a pracovat, ti, co mají prázdniny se musejí stále ještě flákat, aby dostáli svým studentským povinnostem, takže stránky zahálí neboť je nemá kdo oprašovat. Kapela ovšem nezahálí... Po výpravách do Boršova, Bechyně a Piešťan nám zbylo několik věcných i duchovních vzpomínek. Až doznáme, že nadešel čas si na ně vzpomenout a vtisknout je do paměti počítače, snad si budeme ještě všechny pamatovat. Teď jen prozradím, že něco bylo náročné (cesta do země, kde hromy divo bijů; celonoční hraní v Boršově), něco bylo k popukání (zkouška dohromady s oslavou narozenin) a něco prostě jen tak bylo... Těšte se, my se taky těšíme:-)

 
Po probdělém víkendu...

17.8.2009

Vážení, už se Vám někdy stalo, že jste dva po sobě jdoucí večery a noci nepocítili únavu a touhu spát? To se určitě nestává často:-) Avšak nyní k důležitějším věcem. Do zápisníku jsme zapsali naše zážitky milé i nemilé z hraní v Náměšti a v Písku. Hleďte a stačte se divit.

 
Zmámeni Telčí

10.8.2009

Lapila nás a zmámila. V okamžení. Jako pokaždé. Tři dny a dvě noci jsme se Telčí prohráli, prozpívali, propili, prosmáli i prosmutněli. Až se vrátíme aspoň jednou nohou na zem, zkusíme to sepsat. Zatím si v Zápisníku můžete počíst, jak nám bylo na Růži a Rožmberku. A ve Fotkách pohledět.

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 47 z 53