Nejbližší koncerty

26. 11. 2022, 13:00,
Třeboň, Masarykovo náměstí

Třeboň plná andělů. Rozsvícení vánočního stromu, adventní trhy, ježíškova pošta, andělské divadlo, kapela Lakomá Barka, tvůrčí dílny, malování na obličej, charitativní výstavy, vpodvečer pak zvonkový průvod, vyjde v 17:00 z nádvoří kláštera.

 

27. 11. 2022, 17:00,
Boršov  nad Vltavou, náves

Hraní při rozsvícení vánočního stromku. Zvláštní znamení: hraní v Zuzčině bydlišti, jako hosté Zuzčiny dcery.

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Někdo se fláká, někdo pracuje

4.9.2009

Na sklonku prázdnin se nám jaksi zaprášily stránky... Může za to několik faktorů.  Ti z kapely, co už regulérně pracují musí stále pracovat a pracovat, ti, co mají prázdniny se musejí stále ještě flákat, aby dostáli svým studentským povinnostem, takže stránky zahálí neboť je nemá kdo oprašovat. Kapela ovšem nezahálí... Po výpravách do Boršova, Bechyně a Piešťan nám zbylo několik věcných i duchovních vzpomínek. Až doznáme, že nadešel čas si na ně vzpomenout a vtisknout je do paměti počítače, snad si budeme ještě všechny pamatovat. Teď jen prozradím, že něco bylo náročné (cesta do země, kde hromy divo bijů; celonoční hraní v Boršově), něco bylo k popukání (zkouška dohromady s oslavou narozenin) a něco prostě jen tak bylo... Těšte se, my se taky těšíme:-)

 
Po probdělém víkendu...

17.8.2009

Vážení, už se Vám někdy stalo, že jste dva po sobě jdoucí večery a noci nepocítili únavu a touhu spát? To se určitě nestává často:-) Avšak nyní k důležitějším věcem. Do zápisníku jsme zapsali naše zážitky milé i nemilé z hraní v Náměšti a v Písku. Hleďte a stačte se divit.

 
Zmámeni Telčí

10.8.2009

Lapila nás a zmámila. V okamžení. Jako pokaždé. Tři dny a dvě noci jsme se Telčí prohráli, prozpívali, propili, prosmáli i prosmutněli. Až se vrátíme aspoň jednou nohou na zem, zkusíme to sepsat. Zatím si v Zápisníku můžete počíst, jak nám bylo na Růži a Rožmberku. A ve Fotkách pohledět.

 
Touláme se létem

27.7.2009

Poněkud nestíháme. Někteří jsou ve skalách Prachovských, jiným po návratu z Otavy ještě ani neoschlo tropiko. A jelikož se pokoušíme létat létem, co jen možme, ze stránek se stává slaměná vdova. Telegraficky k Náměšti a Písku: v kapli se naším 6. členem stal Kája Dřínek a Mauglí málem zpíval Peťule u nohou, v Písku Jiřík vystřídal dvě kytary a Živana zazpívala jistou pasáž Jemných poloh tak, že chlapce zamrazilo. Díky za moc milé ohlasy po hraních i ve Vzkazovníku. Až se navrátíme z letních toulek, doplníme drby do Zápisníku atp. Tak zatím hodně pus.

 
Opravdu čerstvá aktualita

Epy de auto23.7.2009

Pokud jste někdy uvažovali, jestli přísloví "Neříkej hop dokud jsi nepřeskočil" má něco do sebe, tak vězte, že si pravdivost těchto slov kapela vyzkoušela na vlastní kůži. A není tomu ani hodinu a půl. Kdo by si pomyslel, že se nám podaří podobná věc jako včera Epy de Myi...očekávejte podrobnější informace za pár dnů.

Jinak jukněte svým ctěným okem na fotky z Folkové růže a Rožmberka..jak jsme již oznámili, zápis ladíme..

 
Dospíme, sepíšeme
19.7.2009
Milé, krásné, moudří a vážení. Jen, co dospíme prohrané večery a noci z tohoto víkendu, pokusíme se silami společnými zachytit posledních do morku prožitých 72 hodin v Zápisníku. Zatím jen díky za vše. Díky veliké. A zvláštní ocenění získávají třeboňský a mitchovský fanklub.
 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 48 z 54