Nejbližší koncerty

6. 10. 2022, 20:00,
Praha, klub Carpe diem

Po třech letech se vrací náš folk s violoncellem do caput regni. Jedeme na pozvání tramp folkové kapely Choroši, v níž hraje i náš kamarád Honza Komín. Zahrajeme jako první, na violoncello alternuje Tereza Horažďovská. Vstupné lidové 100 Kč.

 

14. 10. 2022, 17:00,
Horní Planá, kavárna U Tří koček

Samostatný koncert v kavárno - cukrárně, kde zároveň zahájíme tamní podzimní sezonu. V Horní Plané jsme hráli několikrát seniorům při lockdownech, letos u krásné kašny na náměstí, tak se těšíme velmi.

 

22. 10. 2022, 19:00,
Temelín, sál restaurace

Poprvé v kapelním životě zahrajeme přímo v jaderném srdci kraje. Společný koncert s kapelou Jen tak tak, s níž jsme prožili již mnohé radosti a veselosti. Zvučí náš dvorní zvukař Jan Škorec, vstupné dobrovolné. Zn.: Večírek!

 

Kontakt

E-mail:
bonsai_c3@centrum.cz

Mobil:
+420 731 207 270 (Vašek)

Adresa pro zasílání dárků:

Václav Koblenc
Sokolská 57
Č. Budějovice, 370 05

> Vzkazovník <

Bonsaižurnál

  bandzone-logo facebook-logo
Zpráva z koncertu a správa soutěže

17.6.2009

Pokud jste nebyli včera v Praze (tedy na jednom konkrétním místě), tak tady si můžete přečíst zkrácený zápis toho, co se na tom místě odehrálo. A nebo si přečíst to, co o tom napsalo Šantré tady.
A ještě malá poznámka k soutěži...abyste měli větší motivaci k tomu zahřívat své mozkové závity na více než bežnou pracovní teplotu, tak zvyšujeme cenu! K cd přidáváme ještě pusu od jedné z dívek z našeho ansámblu. (Nejsem si jistý, zda o tom už ví...) O tom, jak více motivovat dámy, stále ještě přemýšlíme...

 
Týden před Práglem. Soutěž!

9.6.2009
Naše multihudebnicePo dvou letech a třech měsících se vracíme do hlavy království. Hostí nás 16. juna Šantré, tři chlapci, jimž Inka vládne. Přípravy pojali jsme pilně, takže se může stát, že v Ryběnaruby uvidíte, jak Peťa hraje naráz na cello a bongo. Inu, roste nám z ní zdatná multihudebnice. Jen si to vezměte: cello, dřívka, altová flétna, zvonek a djembe. Nemluvě o hraní na otvírák a láhev od vína. Posledně dokonce zapojila do aranžmá dvě kladívka.

SOUTĚŽ
Abyste neřekli, že jsme málo multimediální, když máme tu multihudebnici, ZDE najdete Tak trochu jinou Historku. Nazpívala jedna nejmenovaná jihočeská skupina. Kdo nám jako první napíše do Vzkazů její jméno, vyhrává naše dvojdemo...

 
Zpravení o hradecké anabázi v Pavučině

26.5.2009

Na koncertě v Hradci Králové, kam jsme doráželi napůl z Plzně (po zkouškách a po práci) a napůl z Budějovic jsme se s Pavučinou tentokráte opravdu seznámili a pěkně zahráli. Račte si přečíst pavoučí zápis a podívat se na fotky.

 
Tak jsme se postříleli
25.5.2009
Zjistili jsme, jak nejlépe zakončit zkoušku: po pikantní vaječné omeletě se navzájem postřílet při karetní hře BANG! Pokud se chcete například basistovi pomstít za jeho arytmii, není nic krásnějšího, než ho vyzvat na duel, když víte, že mu došly patrony...
 
Zápis, fotky, pohádka

19.5.2009

Tak je to tady!! Po předlouhých útrapách při vkládání i psaní zápisu ze soustředění se nám podařilo učinit kapku interaktivní článek. V sekci fotky se podívejte na obrázky, možná uvidíte i Sněžku. Takže čtěte, dívejte, pozorujte, záviďte....tady to je.

 
Letní hrátky

12.5.2009
Hrady, zámky, sady... Letních hraní a hrátek přibývá. Račte pohledět.
PS: V době dohledné dodáme lehce bulvární popis pobytu heřmánkovického. Pikantní snímky inclusive.

 
«ZačátekPředchozí41424344454647484950DalšíKonec»

Strana 49 z 53